Mobilon nedir?

0
1609
Mobilon

İnternet üzerinden ek gelir elde etmek isteyen kullanıcı sayısının her geçen gün artması yeni uygulamaların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Geçtiğimiz günlerde en çok konuşulan konuların başında gelen Çiftlik Bank uygulaması yüzünden 80 Bine yakın kişinin mağdur olması artık internet üzerinden para kazanmak isteyen kişilerin bu tarz uygulamalara daha tedirgin bir şekilde yaklaşmasına neden oldu. Şimdi sizlere bu tarz bir uygulama olan Mobilon uygulaması hakkında merak edilen soruları buradan açıklamak istiyoruz.

Mobilon nedir?

Uygulamanın özellikle akıllı cep telefonlarında bulunan İOS ve Android işletim sistemlerine özel olarak geliştirilen versiyonlarını cep telefonlarınıza indirerek sizlerde ek gelir elde etme fırsatını bulabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan pazarlama yöntemlerini kullanarak yatırmış olduğunuz parayı sizlere kısa süre içerisinde geri verme vaadinde bulunan Mobilon uygulamasını şu an için günümüzde binlerde kişinin kullandığını belirtmek istiyoruz.

Uygulama içerisinde yer alan birçok kazanç yapısı bulunmaktadır. Sizlerde uygulamayı indirdikten hemen sonra Mobilon uygulaması sayesinde kazanç elde etme fırsatını bulabilirsiniz. Referans sistemi ile çalışan bu uygulamada ne kadar fazla referansınız olursa o kadar fazla kazanç elde etme fırsatınız bulunmaktadır. Bu yüzden de referans numarası bulunmayan kullanıcılar internet üzerinde kısa bir araştırma yaptıktan sonra diledikleri gibi referans numarasını bulma fırsatını yakalayabilirler.

Mobilon uygulaması
Mobilon uygulaması

Mobilon nasıl çalışmaktadır?

Sistem 1 hafta boyunca ücretsiz bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. 1 hafta süresi boyunda uygulama içerisinde yer alan özellikleri takip ederek uygulama hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Mobilon’un sizlere vermiş olduğu görevleri yerine getirdikten sonra uygulama sizlere anlık olarak 1 TL ücret vermektedir. Mobilon’un vermiş olduğu bu görevler arasında anket doldurma, video izleme ve reklam tıklama gibi birçok farklı seçeneğin bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Yapmış olduğunuz görevlerden sonra uygulamadan kazanmış olduğunuz paraları çekerek sizlerde ufakta olsa bir ek gelir elde etme fırsatını bulmuş olacaksınız.

Affiliate Marketing prensibi ile çalışan Mobilon uygulaması ile birçok otelden indirimli fiyatlar ve uçak biletlerini de uygun fiyatlara satın alma şansınızın bulunduğunu belirtmek istiyoruz.

1 Haftalık deneme sürümünden sonra uygulama içerisinde devam etmek istediğiniz zaman ödeyeceğiniz rakamın 299 TL olduğunu ayrıca sizlere belirtmek istiyoruz. Bu 299 TL’yi ödedikten kısa bir süre sonra uygulama içerisinde yer alan görevleri başarılı bir şekilde yerine getirdikten sonra artık para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Mobilon şikayet
Mobilon şikayet

Mobilon’dan nasıl para kazanılır?

Mobilon uygulaması içerisinde yer alan birçok görev bulunmaktadır. Bu görevlerini yerine getirmeniz durumunda sizlerde para kazanarak ek gelir elde etme fırsatını bulmuş olacaksınız. Mobilon’un sunmuş olduğu görevler hakkında sizlere bilgi verelim.

Mobilon görevleri

Anket cevapla kazan

Bil-Kazan

Uçak Bileti Al-Sat Kazan

Alışveriş Yap- Yaptır Kazan

Video izle Kazan

Otel Rezervasyonu yap kazan

Sigorta Yap kazan

Yol Yardım sat kazan

Fatura öde kazan

Özel teklifi değerlendir kazan

Uygulama indir kazan

Bu bahsettiğimiz görevleri yerine getirmeniz durumunda belirlenen miktarlar hesaplarınıza yatarak sizlerde Mobilon uygulaması üzerinden ek gelir elde etme fırsatını bulabilirsiniz.

CEVAP VER