Kredi kartı ile Bitcoin satan siteler – Borsalar

0
947
Kredi kartı ile Bitcoin
Kredi kartı ile Bitcoin

Son zamanlarda yaşadığı ciddi düşüş ile yatırımcıların bazılarını korkutan Bitcoin özellikle 22 Bin Dolar seviyelerinden 7 Bin Dolar seviyelerine kadar geriledi. Birçok ülkenin aslında sanal paralara olan ilgisinin giderek artması beraberinde birçok sanal paranın ortaya çıkmasına neden olurken, sanal paralar üzerinde meydana gelen düşüşlerde de panik havası yaşanmaya neden oldu. Şimdi sizlere Kredi kartı ile Bitcoin almak isteyen müşterilerin merak ettiği siteleri ve borsaları buradan açıklamak istiyoruz.

Kredi kartı ile Bitcoin satan Türk siteleri

Ülkemizde sanal para satışı gerçekleştiren borsa sayısının çok fazla olmadığını belirtmek istiyoruz. Elle sayılır sayıda bulunan Türk sanal para borsaları üzerinden kredi kartı ile Bitcoin alma şansınız henüz bulunmamaktadır. Bu yüzden de Türk borsalarının yakın zamanda bu konuda somut bir adım atması yatırımcılar tarafından beklenmektedir.

Kredi kartı ile Bitcoin almak
Kredi kartı ile Bitcoin almak

Kredi kartı ile Bitcoin satan yabancı siteler

Yabancı borsalar arasında aslında sizlere birçok sitenin Kredi kartı ile Bitcoin sattığını belirtmek isterim, ancak bu konuda sitelerde oluşan sorunlar yatırımcıların Bitcoin alma konusunda sıkıntı çekmesine neden olmaktadır. BU yüzden de Kredi kartı ile Bitcoin almak için sizlere önerebileceğim siteler arasında İngiliz destekli bir borsa olan CEX.İO sitesi gelmektedir. Sorunsuz bir şekilde Bitcoin alma şansını sizlere sunan bu borsa üzerinden rahatlıkla Bitcoin alıp satma işlemini yapabilirsiniz.

Ancak Kredi kartı ile CEX üzerinden sanal para almak istediğiniz zaman borsanın sizlere sunmuş olduğu üyelik işlemlerinizi doğrulamanız gerekmektedir. Aksi durumda kredi kartıyla değil de banka havalesi ile ancak Bitcoin ve diğer coinleri alabilirsiniz.

CEVAP VER