Kraken komisyon oranları

0
931
Kraken komisyon oranları
Kraken komisyon oranları

ABD merkezinde yer alan sanal para birimi Kraken’e olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Farklı coinleri bünyesinde barındırarak yatırımcıların dikkatini çekme başarısı gösteren Kraken komisyon oranları hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda sanal paralarda meydana gelen düşüş özellikler bu alana hakim olan yatırımcıların çok fazla yatırım yapmasına neden oldu. Sizlere düşüşte olan sanal paralar ile birlikte yatırım yapma fırsatını yakalamak için Kraken üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Kraken Komisyon oranları ne kadar?

Güncel sanal paralar arasında yer alan Kraken komisyon oranları konusunda ise müşterilerine farklı oranlardan hizmet veren ender komsiyonlar arasında yer almaktadır. Özellikle yatırım yapan müşterilerin ticaret hacimlerine göre komisyon oranı belirleyen Kraken üzerinde yeni bir üyeden alınacka komisyon oranının taker için % 0.26 olduğunu maker için ise % 0.16 olduğunu belirtmek istiyoruz. Ancak diğer türlü yatırım yapmak isteyen kullanıcıların ticaret hacimlerine göre bu oranların değişkenlik gösterdiğini belirtmek istiyoruz.

Kraken güvenilir mi?

Sanal paraların güvenli olup olmadığı konusunda tartışmaların yaşandığı şu günlerde, sanal para borsalarının ne kadar güvenli olup olmadığı da merak edilen sorular arasında gelmektedir. Ancak Kraken borsasında yer alan çalışanların isimlerinin ve resimlerinin bile açık bir şekilde sunulması aslında bu sanal para borsasına olan güvenin biraz daha fazla olmasına neden olmaktadır.

CEVAP VER