Koinim Komisyon ücretleri

0
1197
Koinim komisyon
Koinim komisyon

Sanal para borsaları arasında yer alan Koinim’de işlem yapmak istediğiniz zaman Koinim borsasının sizlerden kesmiş olduğu komisyon ücretleri hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. Özellikle son zamanlarda kripto para birimlerine artan ilgiden dolayı merak ettiğiniz Koinim komisyon ücretlerinin detaylarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Koinim Komisyon ücretleri – Oranları 2018

2018 yılı içerisinde sanal para borsası olan Koinim üzerinden yatırım yapmak istediğiniz zaman 30 Bin TL’ ye kadar aylık hacim işlemlerinde Koinim, sizlere TL çekme işlemleri sırasında 3 TL komisyon ücreti kesmektedir. Bitcoin çekmek istediğiniz zaman keseceği komisyon ücretini ise 0,001 Bitcoin olarak hesaplamaktadır.

Litecoin çekmek istediğiniz zaman 0,015 Litecon, Bitcoin Cash çekmek istediğiniz zaman ise 0,0005 Bitcoin komisyon ücreti kesmektedir.

Koinim üzerinde ücretsiz olan işlemlerde ise Türk Lirası yatırma, Bitcoin yatırma , Litecoin yatırma ve Bitcoin Cash yatırma işlemlerinde Koinim sizlerden herhangi bir şekilde komisyon ücreti almadan işlem yapmanıza imkan vermektedir.

Koinim’in 30 Bin TL’ye kadar olan işlemlerde sizlerden aldığı ücretin oran olarak %0.4 oranında olduğunu belirtmek istiyoruz.

Koinim Komisyon ücretleri – Oranları 2018 30 Bin TL yatırımlar için

30 Bin TL üzerinde aylık yatırım yaptığınız zaman Koinim sizlerden TL çekmek istediğiniz zaman 3 TL komisyon ücreti almaktadır. Bitcoin çekme işlemlerinde yine 0,001, Litecoin çekmek istediğiniz zaman 0,015 Litecoin, Bitcoin Cash çekmek istediğiniz zaman ise 0,0005 oranında komisyon ücreti alarak hizmet vermektedir.

CEVAP VER