Gate io VİP 1 nasıl olunur?

0
769
Gate io VİP 1 nasıl olunur?
Gate io VİP 1 nasıl olunur?

Son zamanların en çok merak edilen konularının başında gelen Gate io borsasında VIP seviyelerini yükseltme konusunda merak ettiğiniz soruların cevaplarını siz değerli okurlarımız ile buradan açıklamak istiyoruz. Gate io VİP 1 nasıl olunur?

Özellikle son zamanlarda kripto para borsalarına olan ilginin giderek artmasıyla beraber bu alanda merak edilen sorularınızın cevaplarınızın tamamına sitemizden ulaşarak bu konuda hakkında bilgi alma şansınız bulunmaktadır.

Gate io VİP 1 nasıl olunur?

Kripto para yatırımcılarının ülkemizde olan borsalardan çok yurt dışında olan borsalara olan ilgisinin artmasıyla beraber Binance borsası dışında Türk yatırımcıların son zamanlarda bir diğer tercih ettiği borsalar arasında da da Gate io borsası bulunmaktadır. Merkezi Çin’de olan bu borsaya olan talebin artmasının nedeni ise borsada yeni çıkacak olan coinlerin listelenecek olmasından dolayıdır.

Bu yüzden de sizlere bu Gate io borsası üzerinden nasıl yeni çıkan coinlere başvuru yapabilirsiniz, bunları buradan açıklamak istiyoruz.

Gate io borsasında VIP seviyesi yükseltme

Çin borsası olan Gate io üzerinde yer alan yeni çıkan coinlere başvuru yapmak için öncelikli olarak Gate io borsasında yer alan bazı kriterleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Bunun için izlemeniz gereken adımları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

En kısa yoldan Gate io borsasında VIP olmak istediğiniz zaman öncelikli olarak borsanın kendi coini olan GT Tokenden elinizde 15 gün süreyle en az 100 adet Gate Token tutmanız gerekmektedir. Son zamanlarda 2 dolar 3 dolar bandında olan bu tokenin 16 Mayıs itibariyle 10 dolar sınırına dayandığını belirtelim. Bu yüzden de yapmanız gereken en kısa yoldan 100 adet Gate Tokeni alıp 15 gün boyunca hiç bir şekilde dokunmamanız gerekmektedir. Bu şekilde yapacağınız adımlar ile birlikte bu şekilde sizlerde Gate io borsası üzerinde en azından VIP 1 olmak istediğiniz zaman belirttiğimiz bu adımları atarak sizlerde VIP olma şansını yakalamış olabilirsiniz.

CEVAP VER