Dedyo güvenilir mi?

0
1222
Dedyo
Dedyo

Sanal para borsaları arasında en yeni borsalardan olan Dedyo ülkemizde faaliyetine başladı. Son yıllarda sanal paralara olan ilginin giderek artmasından sonra Türk yatırımcıların sanal para borsalarına olan ilgisinin artması ve ülkemizde faaliyet gösteren sanal para borsalarında çeşitli coinlerin bulunmamasından sonra, 50 farklı coin ile işlem yapmaya başlayan Dedyo hakkında merak ettiğiniz bilgileri açıklamak istiyoruz. Dedyo güvenilir mi?

Dedyo güvenilir mi?

Öncelikli olarak Dedyo borsasının arayüz olarak son derece kullanışlı bir borsa olduğunu buradan açıklamak istiyorum. Borsa olarak güvenilirlik konusunda kimsenin bir sıkıntı yaşamadığı sanal para borsası olan Dedyo’ya ücretsiz bir şekilde üyelik açarak sizlerde üye olabilirsiniz. 50 farklı coin ile ülkemizde hizmetlerine başlayan bu borsa üzerinde yapacağınız al-sat işlemleri sırasında meydana gelen sorunlar için Dedyo iletişim  bölümünde yer alan mail adresinden firma çalışanları ile iletişime geçerek bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yüksek güvenilirlik politikası ile çalışan ve yatırımcılarına özel cüzdan hesapları oluşturan Dedyo borsasından yapacağınız sanal para transferlerini 3 farklı market üzerinden gerçekleştirme imkanınız da bulunmaktadır. Firmanın basit arayüzü ile 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde çalışan müşteri hizmetlerine aklınıza takılan soruların cevaplarını sorabilirsiniz.

CEVAP VER