CEX.İO kredi kartı – para çekme

0
1212
CEX.İO kredi kartı
CEX.İO kredi kartı

Sanal para satışı yapan borsalar arasında yer alan CEX.İO özellikle ülkemizde bu borsada  yatırım yapan binlerce kullanıcısının tercih edilmektedir. Kredi kartı ile sanal para satışı gerçekleştiren ender sitelerin başında gelen CEX.İO’un bu konuda müşterilerine sunmuş olduğu hizmetleri de sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

CEX.İO kullanımı son derece basit olan bir sanal para borsası olmasının yanı sıra kullanıcılarına sunduğu farklı coinler ile de dikkatleri üzerine çekme başarısı göstermektedir.

CEX.İO kredi kartı

CEX.İO üzerinden kredi kartınızı kullanarak hesap doğrulama işlemi yapmadan günlük limit olarak 300 Dolara kadar yatırım yapma şansınız bulunmaktadır. Ancak hesap doğrulama işlemini yaptıktan sonra sizlerde kredi kartı ile yatırım yapma şansınızı daha yükseklere çekme fırsatını bulabilirsiniz. CEX.İO kredi kartı kullandırma özelliği ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteren borsalar arasında yer aldığından dolayı binlerce kullanıcısını bu alanda hizmet vermektedir.

CEX.İO para çekme özelliği

CEX.İO üzerinden yatırım yaptığınız zaman zaten sizlere Türkçe dil desteği ile hizmet veren ender yabancı borsalar arasında yer aldığını belirtmek istiyoruz. Kredi kartı ile sanal para satışı yapan ender borsalardan olmasının yanı sıra kolay bir şekilde para çekme fırsatını da sizlere sunan CEX.İO para çekimi konusunda 10 saniye gibi bir kısa süre içerisinde paranın hesabınıza geçmesini sağlamaktadır.

CEX.İO ile ilgili yaşadığınız diğer sorunlar hakkında bizlere bilgiler sunmak için yorum kısmından iletişime geçerek bu konuda merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını alma şansını yakalamış olabilirsiniz.

CEVAP VER