Cex.io komisyon oranları

0
1120
Cex.io
Cex.io

Sanal para birimleri satan borsalar üzerinde yer alan komisyon oranları yatırımcıların en çok merak ettiği detaylar arasında yer almaktadır. Sizlere bugün İngiltere’de hizmet veren ancak ülkemizde de birçok sanal para yatırımcının yakından takip ettiği Cex.io borsası komsiyon oranları hakkında merak ettiğiniz bilgileri sunmak istiyoruz.

Cex.io Komisyon oranları ne kadar?

Sanal para birimleri satışı yapan ancak bünyesinde çok fazla para birimi bulundurmayan Cex.io komisyon olarak yatırımcılarından ciddi anlamda kesintiler yapmaktadır. Ancak diğer borsaların aksine biraz daha uygun komisyon oranları ile çalışan bu borsa üzerinden sanal para almak istediğiniz zaman ödemek zorunda kaldığınız ücretleri açıklayalım.

Diğer borsalarda yer alan komisyon oranlarının aksine Cex.io %0.20 oranı ile sanal para borsaları arasında en düşük komisyon ücretleri ile müşterilerine hizmet veren bir sanal para borsası. Ancak Cex.io komisyon oranları konusunda müşterilerine daha uygun komisyon oranları fırsatı da sunarak bu konuda hizmetlerine devam etmektedir. Sizlerde Cex.io üzerinden sanal para almak istediğiniz zaman ilk sefer borsanın sizlerden keseceği oranın % 0.20 oranında olduğunu belirtelim. Kredi kartı ile sanal para alma şansını da veren Cex.io bu özelliği ile de diğer borsalardan ayrılmaktadır.

Kredi kartı ile sanal para satan ender borsalardan

İngiltere destekli bir sanal para borsası olan Cex.io üzerinden aktif olarak kullanmış olduğunuz kredi kartlarınız ile günlük belirlenen limitler doğrultusunda alışveriş yaparak sanal para alabilirsiniz. Ancak bunun için 300 Dolar üst limit bulunmaktadır. Eğer sizlerde kredi kartınız ile daha yüksek limitler ile sanal para ile alışveriş yapmak istiyorsanız buradan hesap doğrulama işlemini yaparak daha yüksek ücretlerde sanal para alışverişi yapabilirsiniz.

CEVAP VER