BTCTÜRK üyelik iptali

3
10445
BTCTÜRK üyelik iptali
BTCTÜRK üyelik iptali

Sanal paralar arasında yer alan Bitcoin, Ethereum ve Ripple satışı gerçekleştiren Türk sanal para borsaları arasında yer alan BTCTÜRK sanal para borsasına üye olan bazı yatırımcıların en çok merak ettiği sorulardan olan BTCTÜRK üyelik iptali ile ilgili sizlere bilgiler sunmak istiyoruz.

Ülkemizin ilk sanal para borsaları arasında yer alan ve yatırımcılarına düşük komisyon ücretleri ile sanal para satışı gerçekleştiren BTCTÜRK’e üye olup sonrasında üyelik işlemini iptal ettirmek isteyen kullanıcıların merak ettiği sorunun cevabını buradan açıklamak istiyoruz.

BTCTÜRK üyelik iptali nasıl yapılır?

BTCTÜRK üzerinden açmış olduğunuz sanal para hesabınızı kapatmak için site üzerinde herhangi bir şekilde üyelik iptal işlemi bulunmamaktadır. Ancak bu konuda hakkında sizlere yardımcı olunması adına BTCTÜRK destek hesabına üyelik iptali ile ilgili görüşünüzü belirtmeniz durumunda sizlere kısa süre içerisinde bir dönüş sağlanacaktır.

BTCTÜRK hesabınız üzerinde kayıtlı olan e-posta adresiniz ile birlikte yapmanız gereken destek@btcturk.com adresine BTCTÜRK üyelik iptali ile ilgili olarak isteklerinizi belirtmeniz durumunda firma çalışanları bu konuda sizlere anında yardımcı olacaktır. Zaman içerisinde yaşanan yoğunluklardan dolayı müşterilerine bazen geçen cevap veren firmanın yetkilileri bu konuda zaten sizlere gerekli olan bilgilendirme mesajını gönderecektir.

3 YORUMLAR

CEVAP VER