BTCTÜRK komisyon oranları – ücretleri

0
1042
BTCTÜRK
BTCTÜRK

Ülkemizde sanal para satışı gerçekleştiren borsalar arasında yer alan BTCTÜRK’ün sanal para alışverişlerinde müşterilerinden almış olduğu komisyon oranları ve ücretleri hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarını buradan bulabilirsiniz. Özellikle son yıllarda değerleri giderek artan sanal paralar ile ilgili olarak merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını kolayca bulacağınız sitemiz üzerinden BTCTÜRK hakkında merak edilen bütün sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. İşte BTCTÜRK komisyon oranları – ücretleri hakkında merak ettiğiniz detaylar.

BTCTÜRK komisyon oranları

Bu borsanın Türkiye’nin en güvenilir sanal para borsaları arasında yer aldığını özellikle belirtmek istiyoruz. BTCTÜRK üzerinden alacağınız sanal paraların diğer borsalara göre biraz daha sınırlı olduğunu özellikle belirtmek istiyoruz. Sadece Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi sanal paraların satıldığı bu borsa üzerinden yapacağınız işlem hacimlerine göre komisyon oranları farklılık göstermektedir. Bu yüzden komisyon oranlarının yanı sıra BTCTÜRK üzerinden aylık olarak yapacağınız harcama bazlı oranları açıklamak istiyoruz.

0 TL ile 100.00 TL arasında aylık yatırım yapan müşterilerinden borsanın almış olduğunu oranın alıcı emirleri için %0.20 oranında olduğunu, piyasa yapıcı olarak geçen emirlerde ise oranın %0.30 olduğunu sizlere belirtmek istiyoruz.

BTCTÜRK komisyon oranları ve ücretleri sadece bununla sınırlı değildir. 30 Günlük hacim içerisinde 100. 000 TL ile 500.000 TL arasında işlem gerçekleştiren müşterilerinden aldığı oranın ise %0.15 yapıcı emrinde, % 0.25 ise alıcı emrinde geçerli olduğunu özellikle belirtmek istiyoruz.

BTCTÜRK üzerinden yapacağınız işlem hacimlerine göre farklılık gösterecek olan sanal para komisyon oranlarının bu şekilde değişkenlik gösterdiğini özellikle belirtmek istiyoruz.

BTCTÜRK hakkında aklınıza takılan sorularınızın cevaplarını bizlere sormak için yorum kısmından bizlerden bilgi alarak bu konuda merak ettiğiniz detayları da öğrenme şansınız vardır. BTCTÜRK komisyon oranları – ücretleri konusunda merak ettiğiniz tüm detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

CEVAP VER