Bittrex komisyon oranları – ücretleri

0
1511
Bittrex komisyon oranları
Bittrex komisyon oranları

Sanal para borsaları arasında yer alan Bittrex üzerinden coin almak istediğiniz zaman karşınıza çıkan oranları sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda oldukça popüler olan ABD merkezli sanal para borsası Bittrex üzerinden yapacağınız yatırımlar için ödemek zorunda olduğunuz komisyon oranları hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

Bittrex komisyon oranları

Komisyon oranı olarak taker ve maker olarak kullanıcılarından aynı oranları alan Bittrex % 0.25 oranı ile yatırımcılardan komisyon almaktadır. Birçok sanal para borsasının aksine biraz yüksek komisyon oranları ile dikkatleri üzerine çeken Bittrex üzerinde herhangi bir şekilde diğer borsalar gibi komisyon oranlarında esneklik bulunmamaktadır.

Bittrex güvenilir mi?

ABD merkezli olan bir sanal para borsası ülkemizde en çok tercih edilen kripto para borsaları arasında yer almaktadır. Dünya çağından 1Milyondan fazla kullanıcısı bulunan Bittrex ‘in bizlere göre güvenli olduğunu belirtebiliriz. Ancak bunun sadece bir tavsiye olduğunu bu tarz borsalara girmeden önce detaylı bir şekilde araştırma yapmanız gerektiğini belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER