Binance TR Müşteri Hizmetleri

0
435
Binance TR Müşteri Hizmetleri
Binance TR Müşteri Hizmetleri

Türk Yatırımcıların kullanmak zorunda olduğu kripto para borsası Binance TR üzerinde sorun yaşayan yatırımcıların merak ettiği Binance TR Müşteri Hizmetleri numarası ile alakalı bilgileri bu makalemizde bulabilirsiniz. Binance TR Müşteri Hizmetleri ile alakalı aklınıza takılan soruların cevaplarını siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Binance TR Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç?

Binance üzerinden para yatırma ve çekme işlemi yapacağınız zaman TR müşteri hizmetleri numarasının bulunmadığını sorunlarınızı sadece mail yoluyla yapma şansınızın bulunduğunu belirtelim. Özellikle de Binance TR Müşteri Hizmetleri numarası olarak sabit bir telefon numarasının bulunmamasından dolayı sorunlarınızı ve şikayetlerinizi aktarma sayfasının market@binance.com üzerinden gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır.

Burada yapmış olduğunuz şikayetlerinize ve önerilerinize dönüş süresinin ise ortalama olarak 48 saat içerisinde dönüş sağlanma durumu bulunmaktadır. Bu sürenin uzama ve kısalma durumun da olduğunu da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İşte Binance TR Müşteri Hizmetleri ile alakalı kullanıcıların merak ettiği bilgiler.

CEVAP VER