Binance komisyon oranları (ücretleri)

0
5825
Binance komisyon
Binance komisyon

Sanal para borsaları içerisinde en çok tercih edilen borsalar arasında yer alan Binance borsasının komisyon oranları hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan bu sanal para borsasının diğer borsalara oranla daha düşük komisyon ücretleri talep ettiğini ayrıca belirtmek istiyoruz. Birçok sanal para borsasının bulunduğu Binance’de sanal para almak için ödemeniz gereken komisyon oranlarını açıklayalım.

Binance komisyon oranları ne kadar?

Öncelikle şu an için piyasalarda bulunan en düşük komisyon oranlarına sahip firma olduğunu belirtmek istiyoruz. Ödeme ve para çekme işlemleri sırasında sizlerden sadece % 0.1 oranında komisyon olan bu borsa üzerinden yapacağınız yatırımlardan daha çok gelir elde etme fırsatını bulabilirsiniz. Aynı zamanda kendi coini olan Binance (BNB) coini üzerinden yapmış olduğunuz yatırımlarda komisyon oranlarını daha da düşüren firmanın %0.05 oranında komisyon aldığını belirtmek istiyoruz. Yani Binance üzerinden alacağınız coin işlemlerinde eğer ödemelerinizi BNB yani Binance coin üzerinden yaparsanız sizlerde mutlaka daha az komisyon ödeme fırsatı ile karşı karşıya kalmış olacaksınız.

Çin kaynaklı olan Binance borsası şu an için 3 Milyon üzerinde aktif yatırımcı ile en çok tercih edilen borsalar arasında yer almaktadır. Kısa bir süre önce üye alımını belli bir süreliğine durduran borsaya üye olmak isteyenler referans ile üye olabilmektedir. Eğer referans konusunda sıkıntı yaşıyorsanız yorum kısmından bizlere ulaşırsanız bu konuda yardımcı olabiliriz.

CEVAP VER