Ziraat Bankası kredi kartı borç yapılandırması başvurusu 2019

0
803
Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma başvurusu nasıl yapılır?

Kredi kartı borcu olanları yakından ilgilendiren haber bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti grup toplantısında açıklandı. 2018 yılı içerisinde kredi kartı borcunu ödemeyen 650 Binden fazla vatandaşımızı yakından ilgilendiren haber ile kredi kartı borcu olan vatandaşlarımız Ziraat Bankası üzerinden düşük faiz oranları ile kredi çekerek borçlarından kurtulma imkanını bulacak. Ziraat Bankası’nın ihtiyaç kredisi türünde sadece kredi kartı borcu olan vatandaşlarımıza vereceği kredi türü ile sizlerde kredi borcundan kısa süre içerisinde kurtulma şansını yakalamış olacaksınız.

Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırması faiz oranları ne kadar?

Güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarında müşterilerine %2.27 oranından ihtiyaç kredisi faizi sunan Ziraat Bankası’nın yapılan açıklamadan sonra kredi kartı borcu olan vatandaşlarımız için güncel faiz oranlarını %1.10 ile %1.20 seviyelerine çektiğini açıklaması dikkatleri çekti. Özellikle 31 Aralık 2018 tarihine kadar kredi kartı veya eksi hesap borcu olan vatandaşlarımızı kapsayacak olan bu yasa ile birlikte sizlerde 2018 yılı içerisinde olan borçlarınızı ödemek için Ziraat Bankası üzerinden uygun faiz oranları ile kredi çekerek 60 aya kadar ödeme fırsatını yakalamış olursunuz.

24 aya kadar olan vade seçeneğini kullanmanız durumunda Ziraat Bankası’nın sizlere sunduğu faiz oranın %1.10 oranında olduğunu açıklamak istiyoruz. Eğer 25 aydan 60 aya kadar vade seçeneklerini kullanarak kredi kartı borcunuzu ödemek istediğiniz zaman ise ödemeniz gereken faiz oranı %1.20 olarak açıklandı. Ziraat Bankası’nın güncel faiz oranlarına baktığımız zaman son derece uygun bir faiz oranı ile sizlerde kredi çekerek borcunuzdan kurtulabilirsiniz.

CEVAP VER