Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapılandırması ne zaman başlayacak?

0
1007
Ziraat Bankası

Cumhurbaşakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti grup toplantısı sırasında açıkladığı müjdeli haber ile Ziraat Bankası ile yapılan müzakerelerden sonra kredi kartı borcu olan müşterilerin borçlarını yapılandırmasına imkan tanındı. Özellikle geçtiğimiz sene kredi kartını borcunu ödeyemeyen yüz binlerce vatandaşımızın bulunması göz önüne alındığı zaman bu konuda Milyonları yakından ilgilendiren bir haber yer almaktadır.

Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma nasıl olacak?

Ziraat Bankası’ndan çekilecek olan kredi kartı borcu yapılandırması kredisi ile sizlerde diğer bankalarda olan kredi borçlarınızı tek çatı altında toplama şansını yakalamış olacaksınız. Özellikle de yüksek faiz oranlarının yer aldığı şu günlerde kredi kartı borçlarınızı tek çatı altında toplayarak uygun faiz oranları ile yüksek faiz oranlarından kurtulma şansını yakalamış olacaksınız.

Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırma faiz oranları ne kadar?

Ziraat Bankası üzerinden yapacağınız başvurulardan sonra bankanın vatandaşlara sunduğu güncel faiz oranın 24 aya kadar olan kredi çekim işlemlerinde %1.10 oranıda olduğu açıklandı. Güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarında müşterilerine %2.27 oranından kredi imkanı sağlayan bankanın bu kredi türüne başvuru yaparak yüksek faizler ödemekten kurtulma şansını yakalamış olacaksınız.

25 aydan 60 aya kadar olan vade seçeneklerini kullandığınız zaman ise bankanın sizlere sunmuş olduğu faiz oranı %1.20 olarak açıklandı. Güncel faiz oranlarının çok yüksek olduğu şu günlerde oldukça uygun faiz oranları ile müşterilerine kredi kartı borç yapılandırma imkanı sunan Ziraat Bankası’nın bu kredi türün başvuru yapmak için bankanın şubelerine giderek başvuru yapmanız gerekmektedir. Kredi başvurularının ne zaman başlayacağı konusunda henüz net bir açıklama yapılmadığını ve bu yüzden de yakın zaman içerisinde Ziraat Bankası tarafından bir açıklama yapılacağını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Kredi kartı borcu yapılandırması Ziraat Bankası 2019 güncel haberler

Ziraat Bankası’ndan alacağınız kredi kartı borcu yapılandırması ile sizlerde kredi kartı borcunuzu düşük faiz oranları ile ödeme imkanına sahip olacaksınız. Bunun için yapmanız gereken bankanın en yakın şubelerine giderek bu konuda Ziraat Bankası üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak olacaktır. Kredi kartı borcunuzun yapılandırması için bankanın sizlere bu konuda gerekli olan bilgileri sunacağı ve diğer bankalara olan borcunuza göre yapılandırma şablonu çıkartacağını da açıklamak istiyoruz.

CEVAP VER