Şubat 2019 Dolar Kuru tahmini

0
989
Dolar Kuru tahmini şubat 2019

2019 yılı içerisinde Dolarda beklenen hareketlilik hakkında tahmini görüşlerimizi buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda ciddi bbir kayıp yaşayarak 5.30 TL civarlarında seyreden doların 2019 Şubat ayı içerisinde bulması gereken değer ne kadar? Özellikle son zamanlarda oldukça merak edilen bu konu hakkında bilgiler sunmak istiyoruz.

Dolar Kuru tahmini şubat 2019
Dolar Kuru tahmini şubat 2019

Şubat 2019 Dolar Kuru tahmini

Şubat ayının başlarında beklenen Dolar kurunun tahmini olarak değeri 5.36 TL civarlarında işlem görebilir. Bu söylediğimiz rakamların yatırım tavsiyesi olmadığını sadece genel bir kanı olduğunu belirtelim. Aynı zamanda Dolar kuru olarak Şubat ayının sonuna doğru gelmesi beklenen değerin 5.29 TL ile 5.28 TL değerinde olacağını ön görüyoruz. Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere kadar bu bantta ilerlemesi beklenen Dolar kurunun Şubat ayında yatırımcılara nasıl bir kazanç sağlayacağını hep birlikte göreceğiz.

Değişiklik olarak dolar kurunun Şubat ayına kadar göstermesi gereken değişikliğin %-0.98 civarında olduğunu belirtelim. Bu rakamların şu an için tahmini olduğunu özellikle belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER