Param kart şifre

0
1243
Param kart şifre
Param kart şifre

Türkiye’nin yeni nesil bankacılık hizmetleri sunan Param ile ilgili kullanıcıların en çok merak ettiği soruların başında gelen Param kart şifre ile ilgili sizlere buradan bilgiler sunmak istiyoruz. Özellikle de Param kart şifre almak istediğiniz zaman izlemeniz gereken adımlar hakkında sitemizden bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Param kart şifre Al

Eğer sizlerde param kart başvuru yaptınız ve kartınızın şifresini unuttuysanız bankanın sizlere sunduğu Param kart şifre yöntemlerini kullanarak kolay yoldan şifrenizi alabilirsiniz. Özellikle de elektronik para hesabı olarak geçen ve birçok kampanya fırsatını sizlere sunan bu karttan hizmet almak için sizlerde Param Kart sahibi olarak bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Param kart şifre almak istediğiniz zaman izlemeniz gereken yollar;

  • Cep telefonlarınızın menüsü üzerinden SMS bölümüne giriş yapınız,
  • Ardından mesaj göndermek istediğiniz zaman “SIFRE” yazdıktan sonra boşluk bırakınız,
  • Ardından 4 rakamlı olacak şekilde kartınızın yeni şifresini yazın,
  • Ardından yeniden boşluk bırakın ve kullanmakta olduğunuz kartınızın son 6 hanesini yazıp,
  • 0850 988 99 99’a SMS göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Bilgilerinizi doğru yazdıysanız sizlere anında Param Kartınız ile ilgili şifreniz gelecek ve artık sizlerde Param Kart şifrenizi kullanmaya başlayacaksınız.

Bu belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde Param kart şifre al işlemlerini çok kısa sürede yaparak Param Kart kartınızı kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

CEVAP VER