Papara Eczane Kampanyası 2020

0
991
Papara Eczane Kampanyası 2020
Papara Eczane Kampanyası 2020

Online para transfer işlemleri için ülkemizde faaliyetlerine devam eden Papara aynı zamanda kullanıcılarına özel olarak hazırlattığı kampanyalar ile de adından sıkça söz ettirme başarısı gösteriyor. Özellikle de Papara Eczane Kampanyası 2020 hakkında kullanıcıların merak ettiği detayları buradan siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak istiyoruz.

Papara Eczane Kampanyası 2020

Bu belirtmiş olduğumuz kampanyaya katılmak için Papara kullanıcısı olmanız yeterli olacaktır. Sizlere Eczane harcamalarında %50 oranında anında para iadesi garantisi sunan Papara bu özelliği sayesinde birçok kullanıcı tarafından yakından takip edilmektedir.

Papara Eczane Kampanyası 2020 Nasıl Kullanılır?

Papara Eczane Kampanyası 2020 kampanyasını kullanmak için Papara müşterisi olmanız yeterli olacaktır. Ardından Papara mobil uygulaması üzerinde yer alan “Casback” bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. Bu son versiyonlarında yer aldığından dolayı eğer sizde bulunmuyorsa uygulamanızı güncellemeniz gerekmektedir. Uygulamanızı güncelledikten sonra karşınıza çıkan “Cashback” bölümünde yer alan Eczane bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. Burada her ay Eczanelerden yapmış olduğunuz 50 TL harcamalarınızın 25 TL‘si anında hesaplarınıza yatmaktadır. Bunun için harcamalarınızı Papara Card üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Burada kampanya konusunda bazı kullanıcıların herhangi bir limit olmadığı konusunda endişelerinin bulunduğunu belirtmek istiyorum. Ancak bu durumun her ay yapılacak 50 TL’lik harcamalar için geçerli olduğunu belirtelim. Yani aylık 50 TL üst limit olarak Eczaneden yapmış olduğunuz harcamaların sadece 25 TL’si hesaplarınıza geri yatacaktır.

Papara Eczane Kampanyası 2020 ile ilgili gelen bazı yorumlar karşısında sizlere, eğer iadeniz hesabınıza yatmamış ise yapmanız gereken, Eczaneden almış olduğunuz fişinizin veya faturanızın resmini destek@papara.com üzerinden mail ile Papara merkezine ulaştırmanız gerekmektedir. Nadir olan bu durum karşısında tek yapmanız gereken budur. Zaten sistem üzerinden sizlere dönüş yapacak olan kullanıcılar anında paranın hesabınıza yatmasını sağlayacaktır.

CEVAP VER