Kredi kartı borç yapılandırması Ziraat Bankası 2019

0
710
Kredi kartı borç yapılandırması ziraat bankası

Ziraat Bankası’nın kredi kartı borcu olanlara yönelik yaptığı açıklama yüz binlerce kişinin yüzünün gülmesini sağladı. 2018 yılı içerisinde kredi kartı borcunu ödeyememe konusunda 650 Binden fazla vatandaşımızın mağdur olmasından dolayı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın grup toplantısında yaptığı açıklama ile kredi kartı borcu olan vatandaşlarımıza yapılandırma imkanı sunuldu.

Kredi kartı kullanım oranının her geçen gün arttığı şu günlerde borcunu ödemeyen vatandaşlarımız için Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile borç yapılandırma imkanı sunarak borçlu olan vatandaşlarımızın borçlarını daha rahat bir şekilde ödemesine imkan sağladı.

Ziraat Bankası kredi kart borç yapılandırma faiz oranları

Güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları konusunda müşterilerine %2.27 oranından faiz sunarak hizmet veren Ziraat Bankası’nın yapılan açıklamadan sonra sunacağı faiz oranlarının yarı yarıya oranda düştüğünü belirtmek istiyoruz. 60 aya kadar vade seçenekleri sunarak bu konuda hizmet veren Ziraat Bankasından sizlerde kredi kartı borcunuzu yapılandırmak için kredi çekmek istediğiniz zaman %1.10 oranlarından 24 aya kadar, %1.20 oranlarından ise 25 ay ile 60 aya kadar vadeli şekilde kredi çekme fırsatını yakalamış olacaksınız.

Yapılandırma kimleri kapsamaktadır?

Kredi kartı borcu veya eksi hesap borçlarından kurtulmak isteyen kişiler için aranan şartın 31 Aralık 2018’e kadar borcu bulunan kişilerin kapsandığını belirtelim. Daha sonrasında kredi kartı borcunun kapsam içerisine girmediğini belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER