İstanbul terör tazminatı 2018 ne zaman yatacak?

0
1525

İstanbul’da gören yapan polislerin 2018 yılının Ocak ayından beri beklediği operasyon tazminatı olarak geçen terör parasının ne zaman yatacağı konusunda devam eden belirsizlik polislerin merakla bekleyişinin artmasına neden oldu. Özellikle Emniyet Genel Müdürlüğü’nün polislere her ay düzenli bir şekilde ödediği operasyon tazminatı 2018 yılının Ocak ayından beri alamayan polislerimizin operasyon tazminatlarını ne zaman alacağı konusunda henüz net bir açıklama yapılmadı.

İstanbul terör tazminatı artacak mı?

Polislerin merakla beklediği haberlerin arasında gelen terör tazminatının henüz artıp artmayacağı konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak bazı illerde yatmaya başlanan terör paralarının herhangi bir şekilde değişiklik olmadan yatması beklenmektedir. Aylık olarak 279 TL yatması beklenen terör tazminatının geriye dönük olacak şekilde 5 aylık şekilde yatması beklenmektedir. Bugüne kadar bu konuda çıkan söylentilerin henüz doğru çıkmadığını ve özellikle belirtmek istiyoruz. 5 aylık bir şekilde toplu biçimde yatması beklenen paranın en geç Haziran ayına kadar yatması beklenmektedir. Seçim döneminin yaklaştığı şu günlerde polislerin merakla beklediği İstanbul terör tazminatı 2018 ne zaman yatacak? sorusu hakkında yeni gelişmeler oldukça sizlerle buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

500 TL’nin üzerinde olduğu söylentisinin olduğu terör paralarının herhangi bir değişiklik olmadan yatması beklenmektedir. Bunun nedeni ise diğer illerde yatan terör paralarında artış yerine azalmanın meydana gelmesinden dolayı olduğunu da belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER