Halka Arz Edilecek Hisseler – Şirketler 2020 – 2021

0
987
Halka Arz Edilecek Hisseler - Şirketler 2020 - 2021
Halka Arz Edilecek Hisseler - Şirketler 2020 - 2021

Ülkemizde son yıllarda borsaya talebin artması beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Özellikle de yeni yatırımcılarının birçoğunun borsa piyasalarında oldukça acemi olmasından dolayı yakından takip ettiği hisseler arasında Halka Arz Edilecek Hisseler – Şirketler 2020 – 2021 ilk sıralarda gelmektedir.

Halka arz olacak hisselerin büyük kesminin ilk haftalarda oldukça başarılı bir grafik çizmesi bu konuda bu hisselere olan güvenin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Halka Arz Edilecek Hisseler – Şirketler 2020 – 2021

İşte merak ettiğiniz konuların başında gelen bu sene ve 2021 yılında halka arzı gündeme gelen hisselerin hangileri olduğu konusunda merak ettiğiniz bilgileri siz değerli okurlarımız buradan açıklamak istiyoruz.

En yakın zamanda halka arz olan ESENBOĞA ELEKTRİK hissesinin açılışı fiyatının ortalama 8 TL olduğunu ve bu hissenin nefes almadan 19 TL’ye kadar gittiğini belirtelim. Halka arz olduğu andan itibaren talepleri toplayan ve Borsa İstanbul yatırımcılarına kişi başı 104 lot vererek bu konuda taleplerini bölüştüren bu hissenin ortalama olarak 850 TL civarında bir ücret karşılığında yatırımcılarına kısa süre içerisinde Bin TL üzerinde para kazandırdığına şahit olduk. Bu yüzden de halka arz olan hisselerin bu konuda son derece güvenli liman olmasından dolayı sizlere yakın zaman içerisinde halka arz olacak şirketleri ve bu hisseleri buradan açıklamak istiyoruz.

Naturel Gaz Şirketi Ne Zaman Halka Arz Olacak?

Bu sene içerisinde halka arzı en yakın beklenen bu hissenin özellikle de 20 Ocak tarihinde yapmış olduğu başvuru sonunda kabul edildi ve bu hissenin Ekim ayının sonlarına doğru halka arz olması bekleniyordu. Ancak şirketin son anda aldığı karardan sonra bu halka arzı ileri bir tarihe ertelediğini belirtelim. Bu yüzden den en kısa süre içerisinde Halka Arz Edilecek Hisseler – Şirketler 2020 – 2021 arasında sizlere Naturel Gaz’ın olacağını belirtelim.

2021 yılının başlarında halka arz olması beklenen en önemli hisseler arasında ise Borsa İstanbul , OMEGA, Elektrik Pano ve online alışverişin öncü sitelerinden olan N11 sitesinin olduğunu belirtelim. Bu şirketlerde gerekli başvurularını SPK’ya ulaştırarak bu konuda çalışmalarını tamamladı ve SPK’nın vereceği karardan sonra bu belirttiğimiz şirketlerinde artık Borsa İstanbul üzerinde işlem yapmaya hazır olduğunu belirtelim. Bu konuda sizlere gerekli olan çalışmaları yaparak buradan duyurmaya devam edeceği.z

CEVAP VER