Fleetcorp araçları ihale başvuruları ne zaman?

0
950
Fleetcorp
Fleetcorp

Araç kiralama sektöründe öncü kuruluşlar arasında gelen ancak geçtiğimiz günlerde iflas ettiğini açıklayan Fleetcorp araç kiralama filosunun tam 26 Bin aracının İstanbul İcra Müdürlüğü tarafından satışa çıkartıldığı açıklandı.

Fleetcorp araçları ihale 2019

Fleetcorp araçlarının ihale aracılığı ile satışa çıkartılmasından sonra firmanın araçlarına talip olmak isteyenlerin merak ettiği sorular hakkında bilgiler sunmak istiyoruz.

Toplamda 1.3 Milyar Türk lirası borcu bulunan Fleetcorp araç kiralama firmasının araçlarının iflastan sonra açık arttırma usulu ile birlikte satışa çıkartılacak olması araç alacakların dikkatini çekmeye başladı.

Fleetcorp araçları ne kadar satılacak?

Bünyesinde toplamda 26 Bin aracı bulunan Fleetcorp firmasının araçlarına el koyan İstanbul İcra Müdürlüğünün bu araçları İstanbul’da bulunan çeşitli otoparklarda muhafaza ettiğini sizlere belirtelim. Üst seviye araçlardan alt seviye araçlara kadar birçok aracın bulunduğu Fleetcorp araç kiralama filosunun araçlarından satın almak için sizlerde belirlenen kriterler içerisinde ihaleye girme şansını yakalamış olabilirsiniz.

Fleetcorp ihalesine girecek olan vatandaşların alacakları araçları piyasının çok altında bir rakama alma şansının bulunduğunu sizlere belirtmek istiyoruz. Sizlerde firmanın ihalesine girerek 26 Bin araçtan bir tanesini alma şansını yakalamış olabilirsiniz.

26 Bin aracın aynı anda ihale yöntemi ile satışa çıkacak olmasından dolayı, ihaleye girmek isteyen vatandaşların T.C vatandaşı olmasının yeterli olacağını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

CEVAP VER