Enpara limit azaltması

0
1060
QNB Finansbank
QNB Finansbank

QNB Finansbank’ın bir kuruluşu olan Enpara’nın kullanıcı sayısı her geçen gün giderek artmaktadır. Özellikle kullanıcıların ücretsiz bir şekilde EFT ve Havale hizmetinin yanı sıra birçok kolaylığı da sunan QNB Finansbank’ın bu kuruluşu ile ilgili merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

QNB Finansbank En para limit azaltma

Enpara kartınızın limitinin kullanımı konusunda sıkıntı yaşıyorsanız ve kartınızın limitinin azaltılması konusunda başvuruda bulunmak istiyorsanız, bu konuda yapmanız gereken bankanın en yakın şubelerine giderek buradan limit azaltımı konusunda başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Özellikle bankaların limit arttırımı konusunda herhangi bir şekilde şube üzerinden talep almamasına karşılık sizler ek para limitinizin azaltılması konusunda bankaya giderek buradan başvuru yapmanız gerekmektedir.

Aynı zamanda QNB Finansbank’ın En Para kredi kartı da son zamanlarda en çok merak edilen kart tipleri arasında yer almaktadır. Özellikle son zamanlarda oldukça merak edilen bu kart tipinin kullanıcılar üzerinden herhangi bir şekilde aidat almadığını, aynı zamanda kullanıcılarına ek bir şekilde kart aidatı sunduğunu da belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER