En yüksek faiz veren bankalar 2018-2019

0
842
en yüksek faizi veren bankalar
en yüksek faizi veren bankalar

Son zamanlarda ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı bankaların yapmış olduğu faiz arttırma politikası, parası olanların en çok merak ettiği soruların ortaya çıkmasına neden oldu. En yüksek faiz veren bankalar 2018-2019 yılları içerisinde en yüksek oranlardan müşterilerine faizler sunan bankaların hangileri olduğu konusunda sizlere buradan bilgiler sunmak istiyoruz.

En yüksek faiz veren bankalar 2018-2019 yılları arasında bankaların mevduat hesapları için sunmuş olduğu faiz oranlarına hep birlikte göz atalım.

ING Bank Turuncu hesap

Mevduat faiz oranları arasında müşterilerine yüksek faiz oranları ile hizmet sunan ING Bank bu konuda 2018 yılı içerisinde en yüksek orandan faiz hizmeti veren bankalar arasında yer almaktadır. Yıllık olarak faiz oranı konusunda müşterilerine %25 oranında faiz veren bankanın bu konuda liderliği elinde bulundurduğunu belirtmek istiyoruz.

Yapı Kredi Bankası

ING Bank’ın hemen ardından müşterilerine yüksek faiz oranları sunan bir diğer banka olarak da karşımıza Yapı Kredi Bankası çıkmaktadır. Özellikle son zamanlarda bankaların kredi türlerinde yapmış olduğu faiz arttırımından hemen sonra Yapı Kredi Bankası bu konuda müşterilerine yıllık faiz oranı olarak %24,90 oranından hizmet sunmaktadır. Faiz oranı konusunda yıllık değil de aylık olarak eğer sizlerde hesaplama yaptırmak istiyorsanız bu konuda bankaya giderek bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Yıllık faiz oranı

Denizbank’ta mevduat hesabı faiz oranları konusunda müşterilerine oldukça yüksek faiz oranları sunma konusunda hizmetler vermektedir. Özellikle son zamanlarda artan faiz oranlarından sonra yıllık faiz konusunda da müşterilerine hizmetler sunan Denizbank’ın yıllık faiz oranı konusunda müşterilerine sunduğu oranın %23,00 olduğunu belirtelim. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak istediğiniz zaman bankanın en yakın şubelerine giderek buradan bilgi sahibi olma şansınızın bulunduğunu da ayrıca sizlere belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER