E-Devlet Pandemi yardımı gelmedi

0
773
E-Devlet Pandemi yardımı gelmedi
E-Devlet Pandemi yardımı gelmedi

Covid-19 salgının son derece yüksek olduğu şu dönemlerde devletimizin vatandaşlarımıza sunduğu yardım kampanyaları devam etmektedir. Özellikle de bu konuda E-Devlet Pandemi Yardımı gelmedi gibi şikayetleri bulunan okurlarımıza buradan açıklamalar yapmak istiyoruz.

E-Devlet üzerinden yapmış olduğunu başvurulara sistem üzerinden kısa süre içerisinde cevap verilmektedir. Bu yüzden de başvuru yapan vatandaşlarımız E-Devlet üzerinden iletişime geçerek pandemi yardımı konusunda detaylı bilgi almaları gerekmektedir. ü

Özellikle 1. Faz ve 2. Faz yardım kampanyalarını almayan ancak sistem üzerinden görünmeyen vatandaşlarımızın ALO 160 numaralı telefonu arayarak buradan bu konu hakkında bilgi almaları gerekmektedir. Özellikle de şu salgın dönemleri içerisinde telefona bakma sürelerinin biraz uzun olduğunu belirtmek istiyoruz. İşte bu yüzden bu konuda yardım almak için mail yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

E-Devlet Pandemi yardımı gelmedi gibi sorunlarınızın cevapları hakkında E-Devlet üzerinden belirlenen kriterleri sağlayıp sağlamadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Yakın zaman içerisinde yeni pandemi yardımları konusunda E-Devletin bir açıklama yapması beklenmektedir.

CEVAP VER