E-Devlet AKEDAŞ Elektrik Abonelik Başvuru

0
1637
AKEDAŞ Elektrik Abonelik Başvuru
AKEDAŞ Elektrik Abonelik Başvuru

E-Devlet sistemine eklenen yenilikler arasında yer alan AKEDAŞ Elektrik Abonelik Başvuru hizmetini almak için belirteceğimiz adımları takip ederek sizlerde artık internet üzerinden elektrik başvuru hizmetini alma şansını yakalamış olursunuz. E-Devlet AKEDAŞ Elektrik Abonelik Başvuru sayfasına giriş yapmanız için ve başvuru yapmanız için izlemeniz gereken adımları açıklamak istiyoruz.

E-Devlet AKEDAŞ Elektrik Abonelik Başvuru

E-Devlet sistemine giriş yaptıktan sonra “Yeni Eklenenler” bölümü içerisinden E-Devlet AKEDAŞ Elektrik Abonelik Başvuru menüsüne tıklamanız yeterli olacaktır. Bu menüden sonra karşınıza çıkacak olan bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurma işlemini yaparak sizlerde artık sorunsuz bir şekilde elektrik abonelik hizmetini internet üzerinden yapma şansını yakalayacaksınız.

Toplamda 8 aşamalı bir şekilde yapılacak olan bu hizmetten faydalanmak için izlemeniz gerejn adımlar hakkında bilgi verelim.

1- Sorgulama yönetimi seçimi

E-Devlet AKEDAŞ Elektrik Abonelik Başvuru sayfasına girdikten sonra Sorgulama yöntemi sayfası üzerinden “Tekil Numara” ile işlemlerinize devam edebilirsiniz.

2- Tesisat Bilgileri

İkinci aşamada ise karşınıza bu sefer başvuru yapmak istediğiniz elektrik tesisat bilgilerinin yer aldığı bölüm gelecektir. Buradan da bilgileri girerek abonelik işlemlerine devam edebilirsiniz.

3- Tarife Seçimi

Bu bölümde ise kullanmak istediğiniz tarifenin seçimini yapmanız gerekmektedir.

4- Poliçe ve Mülkiyet Bilgileri

5- Sözleşme Gönderim ve İletişim Bilgileri

6- Sözleşme ve Ödeme bilgileri

7- Ön İzleme

8- İşlem Sonucu

Bu belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde E-Devlet AKEDAŞ Elektrik Abonelik Başvurusunu kolayca yapma şansını yakalamış olacaksınız. Sistem üzerinden kolayca başvuru yapmak için bu belirttiğimiz linke tıklayarak sizlerde abonelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

E-Devlet AKEDAŞ Elektrik Abonelik Başvuru için TIKLAYINIZ…

CEVAP VER