DJ Dikkat kimdir?

0
1652
DJ Dikkat
DJ Dikkat

Şanlıurfalı Mehmet olarak Sosyal Meday üzerinde şöhret olan DJ Dikkat kimdir? Urfalı Mehmet olarak da kendisine isim veren DJ Dikkatin özellikle Youtube üzerinde çektiği videoların oldukça popüler olması DJ Dikkatin bir anda sosyal medyanın gündemine düşmesini sağladı. Özellikle İnstagram üzerinde akşam saatlerinde yayılan haberden sonra DJ Dikkat ile ilgili merak edilen bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

12 Mart 2019 tarihinde sosyal medya üzerinde dolanan bir haber gündeme bomba gibi düştü.DJ Dikkat öldü mü? hakkında merak edilen bilgileri sizlere buradan paylaşmak istiyoruz.

DJ Dikkat kimdir?

Sosyal meyda üzerinde çektiği videolar ile dikkatleri üzerine çeken ve tanınan DJ Dikkat sosyal medyaada dolanan haberlerden sonra bir anda ülke gündemine oturdu.

Hejan’a çektiği video ile dikkatleri üzerine çeken ve insanlara komik anlar yaşatarak bir anda fenomen hale gelen DJ Dikkatin ölüm haberinin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı konusunda henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

Dj DİKKaT-[+18 DİSs ToO ToPLu Katliam ]Sen SusSs DİNLE TIKLAYINIZ

12 Mart 2019 tarihinde akşam saatlerinde kalp krizi geçirerek öldüğü haberlerinin yayılmasından sonra bakalım bu haberin ne kadar doğru olup olmadığı konusunda net bilgi ne zaman gelecek. Ölümü hakkında henüz net bir bilgi bulunmadığını haberin asparagas bir haber olma durumunun söz konusu olduğunun da altını çizmek istiyoruz..

Adı Mehmet olan DJ Dikkat 2007 yılında RAP’e başladı ve 2014 yılında çektiği video ile RAP’i bıraktığını açıklamıştı.

DJ Dikkat orjinal diss (2) VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

DJ Dikkat CS:GO OYNARSA ! (TROLL) TIKLAYINIZ

VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Dj dikkat heijana diss atıyor part 2 TIKLAYINIZ

Dj dikkat heijana diss atıyor part 3 TIKLAYINIZ

CEVAP VER