Anadolubank Kredi kartı yapılandırma 2019

0
773
Anadolubank
Anadolubank

Anadolubank müşterisi olanlara özel olarak çıkartılan kredi kartı yapılandırması ile ilgili olarak merak ettiğiniz soruların cevaplarını buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda kredi kartı borcu yüzünden zor günler geçiren vatandaşlarımıza yönelik çıkartılan kanun ile birlikte sizlerde artık Anadolubank’a ait olan kredi kartlarınızın borçlarını kolay bir şekilde yapılandırma şansını yakalmış olacaksınız.

Anadolubank kredi kartı yapılandırma şartları

Anadolubank’a ait olan kredi kartlarınızın borçlarını ödeme konusunda sıkıntı çekiyorsanız, kamu bankalarının kredi kartı müşterilerine özel olarak hazırladığı kampanyalardan sizlerde yararlanarak kredi kartı borçlarınızı kısa süre içerisinde ödeme şansını bulacaksınız. Bunun için sizlerden istenen tek şartın 31 Aralık 2018 yılına kadar olan borçları kapsadığını belirtelim. Daha sonrasında yapılan borçlar için bankaların herhangi bir şekilde müşterilerine kredi kartı yapılandırması konusunda hizmet vermediğini belirtelim. Bu yüzden de yapmanız gereken 31 Aralık’tan önce olan borçlarınızı kısa süre içerisinde kapatma şansınız bulunmaktadır.

Anadolubank kredi kartı yapılandırması kredisi veren bankalar

Bu konuda Anadolubank kendi müşterilerine düşük faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır. Ancak bunun yanı sıra

Ziraat Bankası

Vakıfbank

Halk Bankası

Müşterilerine kredi kartı yapılandırması konusunda hizmetler sunmaktadır. Bu bankaların güncel ihtiyaç kredi faiz oranlarının çok altında faiz oranları ile kredi kartı yapılandırması konusunda hizmet verdiğini belirtelim. Güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarının %2.50 civarında olduğunu düşündüğümüz zaman belirttiğimiz kamu bankalarının kredi faiz oranları konusunda müşterilerine %1.10 oranından faiz verdiğini belirtelim. Oldukça düşük faiz imkanı ile kredi veren bankalardan sizlerde kredi çekerek Anadolubank’a ait olan kredi kartlarınızın borçlarını kısa süre içerisinde kapatma şansını yakalamış olacaksınız.

CEVAP VER