A101 Kapıda Uygulaması

0
557
A101 Kapıda Üye Olma SMS
A101 Kapıda Üye Olma SMS

Türkiye’nin en popüler mağazaları arasında yer alan A101 yeni geliştirmiş olduğu uygulama ile artık müşterilerinin kapılarına kadar servis sağlama imkanı sundu. A101 Kapıda Uygulaması indirerek sizlerde A101 Kapıda uygulaması sayesinde siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz.

Akıllı telefon dünyasında yaşanan gelişmeler beraberinde online hizmet ağının da giderek yaygınlaşmasına neden oldu. Özelikle de son zamanlarda salgın döneminde evde kalan vatandaşlarımızın hizmetlerini aksatmadan yapmak isteyen şirketleri harekete geçiren bu uygulama sayesinde sizlerde isteklerinizin kısa süre içerisinde elinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Şu an için sınırlı sayıda bulunan bölgelerde ortaya çıkan A101 Kapıda uygulamasının çok yakın zamanda Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermeye başlaması, firma tarafından açıklanmıştır. Sadece İstanbul’da Kadıköy, Üsküdar ve Ataşehir ilçelerinde hayata geçen bu uygulamanın yakın zaman içerisinde bütün ilçelerde olması beklemektedir.

A101 Kapıda İndir

Mobil uygulama üzerinden sipariş verdikten sonra vermiş olduğunuz adres üzerinde yer alan en yakın lokasyondan A101 çalışanları harekete geçerek bu konuda siparişlerinizi evinize kadar ulaştırmaktadır. Bu sayede de evinizden çıkma gereği duymadan ihtiyaçlarını artık sizlerde bu sistem sayesinde giderme şansını yakalamış olursunuz.

CEVAP VER