Tether nedir? Tether nereden alınır, nasıl alınır?

0
1603
Tether nedir

Tether coini hakkında merak edilen detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz. Tether hakkında aklınıza takılan bütün soru işaretlerini buradan açıklamak istiyoruz.

Tether nedir?

Diğer sanal para birimlerinin aksine herhangi bir resmiyeti bulunmayan bu para biriminin asıl hedefi değerinin daima 1 Dolar civarında kalmasıdır. Kripto Sanal para birimleri arasında kullanılması hedeflenen Tether coininin özellikle belirlediği 1 Dolar hedefinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda araştırma yaparak bu coine para yatırmanızı öneriyoruz. Yani burada yer alan bilgiler sizlere sadece bilgi vermek amaçlıdır, herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

Tether nereden alınır?

Coin borsaları arasında sadece 2 piyasa üzerinde işlem gören Tether coinin özelikle USD yani Dolar cinsinden alma şansınız bulunmaktadır. Türk borsaları üzerinde herhangi bir işlem görmeyen bu coini almak için Kraken ve Exmo borsalarını tercih edebilirsiniz. Fiyat olarak 1 Dolar hedefi ile yola çıkan bu coin bakalım yakın zaman içerisinde nasıl bir grafik gösterecek merak konusu.

Tether nereden alınır
Tether nereden alınır

Tether nasıl alınır?

Bu coini almak için Kraken ve Exmo borsaları üzerinde üye olmanız gerekmektedir. Aksi durumda bu iki borsa dışında herhangi bir başka borsa üzerinde yatırım amaçlı bulunmayan Tether coini bakalım yakın zaman içerisinde Türk borsalarında yerini alacak mı? merak konusu. Tether coininin 22 Ocak 2018 itibariyle değerinin 1,00920 Dolar civarında olduğunu belirtmek istiyoruz. Belirttiğimiz gün içerisinde sadece %0.30 oranında artış gösteren Tether coinin geleceği hakkında diğer makalelerimizde sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Tether nasıl alınır analizi
Tether nasıl alınır analizi

CEVAP VER