Nimiq (NET) nereden alınır,nasıl alınır?

0
1114
Nimiq (NET)
Nimiq (NET)

Dijital paralar arasında yeni olan ve yatırımcıların merak ettiği para birimlerinin başında gelen Nimiq (NET) hakkında merak ettiğiniz detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Nimiq (NET) nereden alınır,nasıl alınır? sorusunun cevabını buradan açıklayacağız.

Nimiq (NET) nereden alınır,nasıl alınır?

Sanal para borsaları üzerinde yer alan Liqui üzerinden alma şansınızın olduğu Nimiq (NET) coini almak için Türk borsaları üzerinden işlem yapma şansınız bulunmamaktadır. Ancak yakın zamanda karşımıza çıkması beklenen bu para biriminin birçok borsa üzerinde yerini alması beklenmektedir. Türk borsaları üzerinden alacağınız BTC ile Liqui borsasına girerek buradan Nimiq (NET) alabilirsiniz.

Nimiq (NET) ne kadar, kaç dolar?

Fiyat olarak Nimiq (NET) 12 Ocak 2018 itibariyle değerinin 5.2119 Dolar olduğunu belirtelim. Değer olarak 12 Ocak 2018 tarihi itibariyle % 7.11 oranında değer kaybı yaşayan Nimiq (NET) coininin en yüksek çıktığı oranı ise 5.8281 olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu para birimi hakkında yapılacak olan yatırımlar hakkında detaylar açıklandıkça sizlere buradan bilgi mesajları vermeye devam edeceğiz.

CEVAP VER