Bitcoin Private nedir? Bitcoin Private nereden alınır?

0
1476
Bitcoin Private
Bitcoin Private

Sanal para birimi olan Bitcoin Private son zamanlarda başarılı bir şekilde artış göstererek yatırımcıların dikkatini çekme başarısı göstermeye devam ediyor.

Bitcoin Private ne kadar,  kaç dolar?

Fiyat olarak en değerli sanal para birimleri arasında kendisine yer bulan Bitcoin Private 25 Nisan 2018 tarihinde değer olarak 44, 5750 Dolardan işlem görmektedir.

18 Nisan ile 25 Nisan 2018 tarihleri arasında değeri %78 oranında artan bu para birimi,  25 Nisan 2018 tarihinde çok sert bir düşüş yaşayarak %17 oranında değer kaybı yaşadı. Sizler de Bitcoin Private coini almak için merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz.

Bitcoin Private coini nereden alınır?

Sembol olarak BTCP kullanan Bitcoin Private almak için iki farklı borsa üzerinden işlem yapma şansınız bulunmaktadır. Özellikle Synthetic borsası üzerinden kolay bir şekilde alma şansınızın olduğu bu coini aynı zamanda Trade Satoshi borsası üzerinden de kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Son zamanlarda 54 Dolar bandına kadar çıkan ve ondan sonra aynı gün içerisinde düşüş yaşayan bu coini bu şekilde alabilirsiniz.

CEVAP VER