Bitcoin Diamond nedir? Bitcoin Diamond nereden nasıl alınır?

0
931
Bitcoin Diamond
Bitcoin Diamond

Sanal paralarda yaşanan ani düşüler yatırımcıların bir anda panik yapmasına neden oldu. Özellikle son yıllarda oldukça fazla sanal paranın ortaya çıktığı piyasalarda 4 Şubat 2018’de en çok kazandıran Bitcoin Diamond hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Bu para hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Bitcoin Diamond nedir?

Bitcoin’in farklı para birimlerinden olan Bitcoin Diamond özellikle Gold ve Cash’ten sonra ortaya hard sonucunda yaratılmış yeni bir para birimi olarak dikkat çekmektedir. Bitcoin’in yüksek işlem hareketlerine çözüm bulmak amacıyla ortaya çıkan bu para birimi hakkında sıkı bir araştırma yaparak sizlerde yatırım yapabilirsiniz.

Bitcoin Diamond nereden alınır?

Sanal para borsaları arasında yer alan Binance Bitcoin Diamond satışında en çok tercih edilen borsalar arasında gelmektedir. Özellikle de Bitcoin’i olan yatırımcılar için 10 katına kadar Bitcoin Diamond vereceğini açıklamasından sonra bu yeni sanal para biriminin değerinde nasıl bir dalgalanma olacak merak konusu olmaya başladı. Son zamanlarda ciddi üşüş içerisinde olan Bitcoin’in yeni sanal para birimi Bitcoin Diamond bakalım ne gibi bir artış veya düşüş yaşayacak hep birlikte göreceğiz.

Bitcoin Diamond destekleme konusunda şu an için sadece Binance’in destek sunduğunu açıklaması da yatırımcıların kafasında soru işaretleri oluşmasına neden oldu. Ancak değeri  ciddi oranda artan ve market hacmi olarak 22 Milyon Doları bulan Bitcoin Diamond 4 Şubat tarihinde % 163.95 oranlık artışı ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi.

CEVAP VER