Bitcoin almak için en güvenli site hangileri?

0
1038
Bitcoin 2008 fiyatı

Sanal para birimleri arasında en değerli konumunda yer alan Bitcoin hakkında birçok soru yatırımcıların merak ettiği detaylar arasında gelmektedir. Bugün bizlerde sizler için bu konuda bir araştırma yaptık ve Bitcoin almak için en güvenli site hangileri? sorusunun cevabını bu makalemizde açıklamak istiyoruz. Ancak biz buradan yönlendirme yapmak yerine Bitcoin hangi sitelerden alınabilir ve siteler arasında bulunan fiyat farkları hakkında bilgi vererek sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Bitcoin almak için Türk borsaları mı yabancı borsalar mı?

Öncelikle yabancı borsalarda Bitcoin fiyatlarının daha düşük olduğunu belirtmek istiyoruz. Ancak Türk borsalarından eğer Bitcoin almak istiyorsanız fiyatı anlık olarak çok fazla değişkenlik gösteren borsalardan en uygun fiyattan hangisi sizlere hizmet veriyorsa o borsadan almanızı öneriyoruz. Bu yüzden de borsaların fiyatları anlık olarak değiştiğinden dolayı en ucuz şu sitede demek doğru olmaz. Ancak ülkemizde zaten az sayıda Bitcoin satan Türk sitesinin bulunmasından dolayı sizlerde buradan Bitcoin alarak yatırım amaçlı kullanma fırsatını bulabilirsiniz.

Bitcoin
Bitcoin

Bitcoin satan Türk borsaları (siteleri)

BTC TÜRK

BİTTÜRK

PARİBU

KOİNEKS

Bahsettiğimiz bu Bitcoin satan Türk siteleri arasında Bitcoin almak istediğiniz zaman fiyatlandırmalarına bakarak en uygun olandan sizlerde satın alabilirsiniz.

En ucuz Bitcoin satan yabancı borsalar (Siteler) hangileri?

Yabancı onlarca Bitcoin satan sitenin bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Ancak bu siteler arasında kimilerinin komisyonları çok yüksek, kimilerinde ise fiyatlar oldukça pahalıdır. Aşağıda sizlere paylaşacağımız tablo üzerinde yer alan grafiğin 19 Ocak 2018 tarihine ait olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu yüzden de sizlere hangi site daha uygun fiyattan ve daha az komisyon ile Bitcoin satıyorsa oradan alarak yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz. İşte uzun zamandır merak etmiş olduğunuz Bitcoin hakkında yabancı borsalar.

Bitcoin satan yabancı sitelerBitcoin satan yabancı siteler
Bitcoin satan yabancı siteler

CEVAP VER