Zcash (ZEC) coini nedir? Zcash (ZEC) nereden alınır, nasıl alınır?

0
869
Zcash (ZEC) fiyatı

Kripto para birimleri arasında yatırımcıların merak ettiği Zcash (ZEC) coini hakkında sizlere bilgilendirme amaçlı merak ettiğiniz soruların cevaplarını buradan açıklamak istiyoruz. Son yıllarda oldukça dikkat çeken bu sanal paralar arasında şu an için 23. en değerli para birimi olma özelliğini gösteren Zcash (ZEC) coinin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Zcash (ZEC) nedir?

Farklı özelliklere sahip olan bu para biriminin herhangi bir merkezinin bulunmadığını belirtmek istiyoruz. Para transfer işlemlerinde kullanılmak üzere ortaya çıkartılan bu para birimi anonim olma özelliğine sahiptir.

Zcash (ZEC) nereden alınır?

Birçok sanal para borsası üzerinde satışı bulunan bu para biriminin özellikle en bilindik borsalarda yer aldığını belirtmek istiyoruz. Bu yüzden aşağıda yer alan grafik üzerinde en uygun satılan borsalardan Zcash (ZEC) coini temin edebilirsiniz.

Zcash (ZEC) nereden alınır
Zcash (ZEC) nereden alınır

Zcash (ZEC) nasıl alınır?

Yukarıda yer alan borsalarda hesabı  bulunan yatırımcıların kolay bir şekilde alma şansları bulunmaktadır. Özellikle de fiyat olarak değişkenlik gösteren borsalar arasında en uygun satan borsalardan alarak daha fazla yatırım yapma şansını bulabilirsiniz. Türk borsaları üzerinde henüz işlem görmeyen Zcash (ZEC) coini almak için BTC veya Ethereum’larınızı bu yukarıda yer alan borsalara göndererek sizlerde Zcash (ZEC) coini alabilirsiniz.

1 Zcash (ZEC) ne kadar , kaç Dolar?

19 Ocak 2018 tarihi itibariyle değeri 530.72 Dolar olan para birimi aynı zamanda aynı gün içerisinde yatırımcılarına % 10.15 oranında artış göstererek para kazandırmaktadır. Bu coini almak için yukarıda yer alan borsaları kullanabilirsiniz.

Zcash (ZEC) kaç dolar
Zcash (ZEC) kaç dolar

CEVAP VER