Yaşlılık Aylığı ne kadar oldu?

0
1137
Yaşlılık Aylığı
Yaşlılık Aylığı

Ülkemizde yaşayan 65 yaş üzerinde bulunan kişilerin Yaşlılık Aylığı konusunda son yapılan Bakanlar Kurulu toplantısından sonra iyileştirme yapıldığı açıklandı. Yaşlılık Aylığı ne kadar oldu? sorusunun cevabını sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Yaşlılık Aylığı ne kadar oldu, Yaşlılık Aylığı ne kadar alınacak? gibi soruların cevaplarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yaşlılık Aylığı
Yaşlılık Aylığı

Yaşlılık Aylığı ne kadar oldu?

Aylık olarak 3 aydan 3 aya olacak şekilde aylık şekilde 266 TL alan 65 yaş üzerinde bulunan kişiler bundan sonra aylık olarak 500 TL alacak. 3 ay için toplamda 1500 TL alacak olan kişilerin alacakları bu maaş ile biraz daha yaşam sürmeleri sağlanmış olacaktır. Yaşlılık Aylığı ne kadar oldu? sorusunun cevabını bu şekilde takip edebilirsiniz.

Ülkemizde Yaşlılık Aylığı konusunda 600 Binden fazla kişinin bu aylık üzerinden maaş aldığını da ayrıca buradan belirtmek istiyoruz. Yakın zamanda Resmi Gazete’de yayınlanacak olan bu yazıdan sonra Yaşlılık Aylığı resmi olarak 500 TL olacak ve 600 Bine yakın kişi bu durumdan yararlanacak.

CEVAP VER