Ripple (XRP) Cüzdan hesabı

0
2761
Ripple (XRP) Cüzdan oluşturma

Sanal paralar arasında değeri her geçen gün artan ve sanal paralar arasında en değerli 3. sanal para olan Ripple (XRP) Cüzdan hesabı hakkında merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu makalemizde bulabilirsiniz. Özellikle de son zamanlarda yakaladığı başarılı çıkış ile birçok yatırımcının dikkkatini çekme başarısı gösteren sanal para olan Ripple’larınızı saklamak için aşağıda yer alan cüzdan hesaplarınızı kullanarak Ripple sanal paralarınızı güvenli bir şekilde saklama şansını bulabilirsiniz. Bu yüzden de bu tarz bir cüzdan hesabı oluşturarak sizlerde sanal paralarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Ripple (XRP) Cüzdan
Ripple (XRP) Cüzdan

Sanal paralara olan yatırımcı sayısının artması yeni bir sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Servet sayılacak paraların yer aldığı sanal para sektöründe elinizde bulunan coinleri saklamak için bir sanal para cüzdanınızın olması coinlerinizi daha güvenilir bir şekilde saklamanıza imkan vermektedir. Bu yüzden sizlere En iyi En güvenilir Coin Cüzdanları hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu makalemizde açıklamak istiyoruz. Piyasalarda coin cüzdanı olarak satılan markaların hangileri olduğunu ve bu markalarda yer alan cüzdan fiyatlarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

En iyi En güvenilir Coin Cüzdanları hangileri?

Yakın zamanda hayatımıza giren sanal paraları saklamak için piyasalarda bulunan en iyi cüzdan modellerinin detaylarını ve nereden alınacağı konusunda merak ettiğiniz sorularınızı sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Electrum coin cüzdanı

Sanal para cüzdanları arasında en çok tercih edilen bu cüzdan modelinin özellikle güvenilirlik açısından son derece tatmin edici olması dikkatleri üzerine çekmektedir. Bunun için tek yapmanız gereken electrumun kendi web sitesine girerek burada sizler için oluşturulmasına imkan verilen cüzdan hesabınızı oluşturmanız oldukça önemlidir. Çünkü herhangi bir ücret ödemeden sahip olacağınız bu cüzdanlarınız da coinlerinizi sorunsuz bir şekilde saklama şansınız bulunmaktadır. Son derece başarılı bir sistem ile korunan bu uygulamayı bilgisayarınıza indirdikten hemen sonra sizlerde saklamak istediğiniz coinlerinizi bu cüzdan hesabınıza atarak burada saklama şansını bulmuş olacaksınız. O yüzden şu an için sizlere ilk önereceğim cüzdan modelinin Electrum cüzdan hesabı olduğunu belirtmek istiyoruz. Oluşturmuş olduğunuz cüzdan hesabı içerisinde sizlerin coinlerinize erişme konusunda güvence veren firmanın sunucularda bilgilerinizi saklamadığını açıklamaktadır. Masa üstü coin cüzdanları arasında bu cüzdanın ilk sırada olduğunu ve kullanmanızı tavsiye ediyorum.

En iyi En güvenilir Coin Cüzdanları electrum

Trezor Coin Cüzdanı

Bir diğer coin cüzdanı ise Trezor markasına ait. Sanal para piyasalarında uzun zamandır yer alan yatırımcıların yakından tanıdığı bu cüzdan modelinin özellikle de Bitcoin saklama konusunda oldukça popüler olduğunu sizlere belirtmek istiyoruz. Bunun içinde bu tarz bir cüzdana sahip olmak istiyorsanız bu konuda yapmanız gereken sadece 99 Dolar ödeyerek bu cüzdanın sahibi olmaktır. İki farklı kimlik doğrulama sistemi ile çalışan bu cüzdanı internet siteleri üzerinden sipariş vererek sizlerde coinlerinizi güvenilir bir cüzdan da saklama fırsatını bulabilirsiniz. Birçok Bitcoin satan firma tarafından yakından bilinen bu cüzdan hesabının Dünya’nın en iyi coin borsaları da önermektedir.

Mycelium coin cüzdanı

Bitcoin ve türevleri olan sanal paraları saklamak için işe yarayan bir diğer cüzdan hesabı ise Mycelium cüzdan olarak geçmektedir. Özellikle mobil kullanıcıların en çok tercih ettiği bu cüzdan hesabınızı İOS ve Android sistemleri üzerinden indirerek sizlerde cep telefonlarınızdan coinlerinizi saklama fırsatını bulabilirsiniz. Şu an için cep telefonu uygulamaları arasında en popüler olan cüzdan hesabı olan Mycelium için herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan ve coinlerinizi güvenilir bir şekilde saklamanıza imkan veren bu cüzdanını indirerek sizlerde başarılı bir şekilde coinlerinizi saklayabilirsiniz.

Mycelium cüzdan

Keepkey coin cüzdanı

Donanım cüzdan hesapları arasında en çok tercih edilen markalardan bir tanesi de Keepkey coin cüzdanıdır. Bitcoin fiyatlarının giderek artmasından sonra ortaya çıkan ve coinlerinizi güvenilir bir şekilde saklamanıza imkan veren bu coin cüzdanı sayesinde sizlerde elinizde bulunan bütün coinleri başarılı bir şekilde saklama şansını bulmuş olacaksınız. Almış olduğunuz Keepkey cüzdanı ile birlikte bilgisayarınıza kuracağınız programın içerisinden coinlerinizi güvenilir bir şekilde saklama fırsatını bulmuş olacaksınız. Fiyat olarak sadece 99 Dolara satılan bu cüzdan içerisinde 24 haneli şifre doğrulama sistemi bulunmaktadır. Yani bu şifrenin kırılması neredeyse imkansız bir hal almaktadır. Bu yüzden de sizler eğer coinlerinizi oldukça güvenilir bir cüzdan hesabınızda saklamak istiyorsanız bu cüzdan hesabınızın tam da size göre olduğunu belirtmek istiyoruz. Sipariş vermek için ülkemizde ve yurt dışında bulunan alışveriş sitelerini tercih edebilirsiniz.

Keepkey coin cüzdanı

Ledger Nano S coin cüzdanı

Ülkemizde de satışı bulunan bu coin cüzdanlarının en popüler olan firmasının Ledger Nano S olduğunu belirtmek istiyoruz. Özellikle cüzdan olarak oldukça güvenilir olan ve kullanıcılarının coinlerini güvence altına alan bu cüzdan sayesinde coinlerinizin çalınma ihtimali ortadan kalmaktadır. Bu yüzden de sizler Ledger Nano S cüzdanının sahibi olarak elinizde bulunan coinleri en uygun şekilde saklama fırsatını bulmuş olacaksınız. BU cüzdan hesabının ülkemizde satış fiyatları ise N11 üzerinde 599 TL, Hepsiburada’da ise Ledger Nano S cüzdanın fiyatı 629 TL’den satışa sunulmaktadır. Tabi bu cüzdan hesaplarının bu kadar pahalı olması küçük yatırımcılar için uygun değildir. Oldukça büyük yatırım yapan kişilerin tercih edeceği bu cüzdanlarda coinlerinizi gönül rahatlığı ile saklama şansını bulabilirsiniz.

ledger nano s coin cüzdanı

CEVAP VER