Ripple (XRP) almak mantıklı mı? Yükselişe geçer mi? 2018

0
2055
Ripple (XRP) almak mantıklı mı Yükselişe geçer mi 2018

Sanal para birimleri arasında en değerli para birimi olan Ripple (XRP) hakkında merak ettiğiniz analizleri buradan sizler ile paylaşmak istiyoruz. Özellikle 2017 yılının son günlerinde en değerli para birimleri arasında yer alan Etherum’u tahtından eden ve 2. kadar yükselen Ripple (XRP) son zamanlarda çok ciddi anlamda değer kaybı yaşamaktadır. Ripple (XRP) almak mantıklı mı? Yükselişe geçer mi? 2018 haberinin detayları burada.

18 Ocak 2018 itibariyle değeri 1.545 olan Ripple (XRP) aynı gün içerisinde % 55 oranında yaşadığı artış ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi. Ancak bu tarz para birimleri hakkında gerekli yatırımları yapmadan önce mutlaka kendinizin analiz yapması gereklidir. Aksi durumda ciddi kayıplar yaşama durumu ile karşı karşıya gelme riskiniz bulunmaktadır.

Ripple (XRP) 2018 grafiği

Ripple (XRP)
Ripple (XRP)

Yukarıda yer alan tablo üzerinde inceleme yaptığınız zaman gün içerisinde çok ciddi düşüşler meydana gelen Ripple (XRP) yaşadığı artış ile yatırımcılarına 18 Ocak tarihinde çok ciddi kazançlar elde ettirmiştir. Ancak sizler yine de Ripple (XRP) hakkında iyi bir araştırma yaptıktan sonra bu coini alarak yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz.

Ripple (XRP) nereden hangi borsalardan alınır?

Sanal para birimleri arasında oldukça dikkat çeken Ripple (XRP) almak için aşağıda yer alan resimde ki borsaları kullanabilirsiniz. Dikkat ettiyseniz borsalar arasında Ripple (XRP) değerli arasında farklılıklar bulunmaktadır. En uygun aldığınız Ripple (XRP) coinin diğer borsalarda yüksek değerlerden de bozdurarak kar elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

CEVAP VER