PUBG Vikendi Gizli Mağara

0
2290
PUBG Vikendi Gizli Mağara

PUBG severlerin merak ettiği PUBG Vikendi Gizli Mağara hakkında merak edilen bilgileri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanların en çok tercih edilen oyunları arasında ilk sırada yer alan PUBG’nin özellikle yeni keşif edilen gizli mağarası ile ilgili bilgilerin detaylarını buradan vermek istiyoruz.

PUBG’nin son güncellemesi ile gelen yenilikten sonra Vikendi haritasında yer alan bir dağın içerisinde gizli bölüm keşif edildi. Mağaranın keşif edilmesinden sonra mağaraya girerek sizlerde orada bulunan Dropları alarak veya zırhlı araçları alarak oyunda lider olma şansınızı arttırabilirsiniz. Bu yüzden de gizli mağara ile ilgili merak edilenlere bakalım.

PUBG Vikendi Gizli Mağara nerede?

Şu an için sadece Vikendi haritasında yer alan bu gizli mağaranın yerini tam olarak tarif etmek gerekirse “Podvosto” yeri ile “Peshkova” arasında yer alan bir dağın arasında kalmaktadır. tam ortasında çukur olarak yer alan bu dağın içerisinde girmek için herhangi bir kapının bulunmadığını da ayrıca belirtmek istiyoruz.

PUBG Vikendi Gizli Mağara
PUBG Vikendi Gizli Mağara

PUBG Vikendi Gizli Mağaraya nereden girilir?

Belirttiğimiz bölge içerisinde yer  alan haritanın üzerinden mağara giriş yapmak için herhangi bir girişin bulunmadığını öncelikli olarak belirtmek istiyoruz. Özellikle bu mağara içerisine girmek istediğiniz zaman el bombası kullanmanız veya bir araç ile duvarı delip geçmeniz gerekmektedir. Herhangi bir şekilde girişi veya çıkışı bulunmayan bu mağara içerisinde yer alan lootlar ile hayatta kalma şansınızın bir adım daha da arttığını özellikle belirtmek istiyoruz. PUBG Vikendi Gizli Mağara içerisinde yer alan Droplardan çıkan malzemeleri tek başınıza kullanma fırsatını kaçırmamak adına mutlaka belirttiğimiz yolu izleyerek sizlerde mağara içerisine girme şansını yakalamış olacaksınız.

PUBG Vikendi Gizli Mağara içerisinde yer alan malzemeleri kullanarak oyuncular ile amansız bir mücadele içerisine girme şansınızın yanı sıra yakın zamanda diğer bölümlerde de PUBG yapımcılarının bu şekilde bir gizli mağara koyup koymayacakları merak konusu olmaya devam ediyor.

PUBG Vikendi Gizli Mağara

  • Oyun içerisinde şu an için sadece Vikendi haritası için gizli mağara bulunmaktadır.
  • Diğer bölümler ile ilgili de yakın zaman içerisinde bir gizli mağaranın koyulması gelen haberler arasında.
  • Güncelleme ile gelen bu gizli mağaranın girişi için belirttiğimiz bölgeye gitmeniz gerekmektedir.
  • Bölgeye gittiğiniz zaman elinizde ne kadar bomba olursa mağaraya girme şansınız o kadar artmaktadır.
  • Araba veya bomba ile belirttiğimiz dağı patlatarak sizlerde kendinize bir giriş kapısı açma fırsatını yakalamış olacaksınız. İşte PUBG Vikendi Gizli Mağara ile iligli merak ettiğiniz ve yapmanız gereken bütün detaylar.

CEVAP VER