Nisan ayının en çok değer kazanan coinleri

0
940
coinler
coinler

2018 yılının başlarında çok sert bir düşüş yaşayarak yatırımcılarını hayal kırıklığına uğratan sanal paralar Nisan ayının ortalarında tekrardan ciddi bir çıkış yakaladı. Özellikle Bitcoin’de yaşanan ciddi artıştan sonra diğer coinlerde çok ciddi yükseliş içerisine girerek yatırımcıların yüzünü güldürme başarısı gösterdi.

Nisan ayı içerisinde en çok değer kazanan coinlerin hangileri olduğunu sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Püre coin nereden alınır,  ne kadar?

Sembol olarak PURE olarak karşımıza çıkan Püre coin  Nisan ayı içerisinde %266 oranında artış göstererek yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Fiyat olarak işe 2.14 Dolar civarında işlem gören coin Mart ayının sonlarına doğru 1 Dolar  civarında işlem görüyordu. Yakaladığı bu çıkıştan sonra birçok yatırımcı bu coin hakkında detayları merak etmeye başladı.

Electra coin nereden alınır,  ne kadar?

Sembol olarak ECA olarak yatırımcıların karşısına çıkan bu coin Nisan ayı içerisinde %161 oranında değer artışı yakaladı ve dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi. Değer olarak ise 0, 002306 ile yatırım gören bu coini almak için hangi borsaları tercih etmeniz gerektiğini sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Sanal para borsaları kategorisinden bu coinin detaylarını öğrenebilirsiniz.

SegWit2x coini nereden alınır,  kaç dolar?

Nisan ayının bir diğer değer kazanan coini ise B2X sembolü ile karşımıza çıkan SegWit2x coinidir. Değer olarak Nisan ayı içerisinde %160 oranında değer artışı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Diğer coinler hakkında merak ettiğiniz detayları öğrenmek için bizleri takip etmeye devam ediniz.

CEVAP VER