İstanbul Kadıköy Tanzim Satış yerleri? Saat kaça kadar açık?

0
1048
İstanbul Kadıköy tanzim satışı

Kadıköy’de yaşayan vatandaşlar içinde kurulan mobil tanzim noktaları bulunmaktadır. İstanbul’da yer alan tanzim satış noktaları arasında en çok talep gören yerlerin başında Kadıköy tanzim satış noktaları da yer almaktadır. Kadıköy Meydanında kurulan bu tanzim noktaları üzerinden sizlerde alışveriş yaparak daha uygun fiyatlar üzerinden alışveriş yapma şansınız bulunmaktadır. Özellikle sabah saat 10.00’da başlayan yerlerde akşam saat 19.00’a kadar alışveriş yapma şansınız bulunmaktadır.

Kadıköy’de yer alan tanzim satış noktasının meydan da olduğunu da sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Tanzim Satış yerleri

Sebze ve meyve fiyatlarında yaşanan fahiş fiyat artışları beraberinde birçok şikayetin ortaya çıkmasına neden oldu. Özellikle de son zamanlarda fiyatların %800 üzerinde artmasına tepki gösteren vatandaşların şikayetlerini dikkate alan hükümetin kurmuş olduğu tanzim satış noktaları hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. Şu an için İstanbul, Ankara ve İzmir gibi metropol şehirlerde bu hizmeti sunan hükümetin yakın zaman içerisinde başka illerle de tanzim satışlarına başlayacağını belirtelim.

Tanzim satış noktalarında satışa sunulan meyve ve sebzeler

İlk olarak domates, patlıcan, patates, soğan, portakal, mandalina ve salatalık gibi ürünlerde satışa başlayan tanzim yerlerinde yakın zaman içerisinde diğer ürünlerinde yer alması bekleniyor.

Belediyeler aracılığı ile yapılan bu tanzim satışlarının yakın zaman içerisinde diğer illerle de yapılması beklenmektedir.

İstanbul’da 34 farklı ilçede tanzim satış yerleri kuruldu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde başlatılan tanzim satışlarında ilk olarak 34 farklı ilçede belediyelerin kontrolünde tanzim satış noktaları kuruldu. Bu noktalar üzerinde satışa başlayan belediyelerin fiyatlarının da oldukça düşük olması vatandaşların buralara akın etmesine neden oldu.

Tarım ve Orman Bakanlığı ile kordineli bir şekilde çalışan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tanzim noktalarının nerede olduğunu ve hangi saatlerde açık olduğuna dair bilgileri sitemizden bulabilirsiniz.

Kurulan bu tanzim noktaları içerisinde belediyelerin doğrudan üreticiden aldıkları ürünleri, hiçbir şekilde kar marjı koymadan sattıklarını belirtmek istiyoruz. bu sayede son derece ucuz ürünleri vatandaşların alma şansının olduğunu da belirtelim.

Mobil olarak kurulan bu tanzim satış noktalarından alışveriş yapmak istediğiniz zaman sabah saat 10.00 ile akşam saat 19.00 arasında alışveriş yapma şansınız bulunmaktadır.

CEVAP VER