GATE io fon şifresi unuttum – Kaldırma

2
38794
GATE io fon şifresi unutum - Kaldırma
GATE io fon şifresi unutum - Kaldırma

Son zamanların en çok merak edilen konuları arasında gelen GATE io fon şifresi unuttum – Kaldırma işlemi hakkında kullanıcıların merak edilen detaylar.

Gate io borsası üzerinde yatırım yapan kullanıcılarının bazılarının çok sık karşısına çıkan sorunların başında gelen Gate io fon şifresi unuttum – Kaldırma işlemi hakkında izlemeniz gereken adımları an be an siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanların en çok tercih edilen borsaları arasında yer alan Gate io borsası üzerinde işlem yapmak istediğiniz zaman sizlerde belirttiğimiz adımları takip ederek buradan fon şifresi ile alakalı işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Gate io fon şifresi kaldırma – değiştirme

Öncelikli olarak Gate io borsası üzerinde yer alan yatırımcıların hesaplarına giriş yaptıktan hemen sonra izlemesi gereken adımlar.

  • Öncelikli olarak Gate io borsasına giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan “ Hesap Ayarları “ menüsü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Öncelikli olarak burada belirtmek istediğim detayın bu işlemi mobil uygulama üzerinden yapma şansınız yoktur. Ya bilgisayar üzerinden Gate io borsasına giriş yapmanız gerekmektedir , ya da telefonunuzdan Gate io borsasına tarayıcı üzerinden giriş yaparak bu işlemi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Gate io fon şifresi unuttum – Kaldırma işlemi için mutlaka tarayıcı üzerinden işleminize devam etmeniz gerekmektedir.
  • Öncelikli olarak “Hesap Ayarlarım “menüsüne giriş yaptıktan sonra “ Fonlarım “ menüsü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Ardından açılacak olan menü içerisinden ise “Güvenlik Ayarları “menüsü bulunmaktadır.
  • Bu bölümde yer alan “Kimlik ve Güvenlik “ menüsü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Bu bölüm içerisine giriş yaptıktan hemen sonra en alt tarafa geçmeniz gerekmektedir.
  • Burada yer alan “Şifre “ ve “ Fon Şifresi “ bölümü bulunmaktadır.
  • Bu bölümün hemen karşısında yer alan “Değiştir “ menüsüne tıkladıktan sonra “Fon Şifrenizi “ değiştirme işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Gate io fon şifresi unuttum – Kaldırma

Eğer fon şifrenizi unuttuysanız da sorun yok. Çünkü burada yer alan bölüm içerisinde “Fon Şifremi Unuttum “ seçeneği bulunmaktadır. Bu bölüm içerisine giriş yaptıktan sonra mail adresiniz ve cep telefonu numaranız ile de unuttuğunuz fon şifrenizi sorunsuz bir şekilde yeniden yapılandırabilirsiniz.

Son derece basit olan bu işlemi belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde yapabilirsiniz. Gate io fon şifresi unuttum – Kaldırma işlemi hakkında merak ettiğiniz detaylar.

2 YORUMLAR

  1. Merhaba ben fon şifresini unuttum yaptığımda kullanıcı adı e posta adresi şifreyi giriorum daha sonra bana mail gelio mail deki linke girdiğimde web posta diye bir şeye yönlendirio eposta ve şifre istio gate eposta şifresini girdiğimde böyle bi eposta yok dio bir türlü fon şifresini sıfırlayamadım bu konuda bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz

CEVAP VER