Electroneum nereden alınır? Electroneum coini ne kadar, güvenilir mi?

0
909
Electroneum
Electroneum

Sanal para birimi olarak yatırımcıların karşısına çıkan Electroneum coini hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle son zamanlarda yaşadığı artış ile yatırımcıların dikkatini çekme başarısı gösteren Electroneum coinin 28 Eylül 2018 tarihinde ne kadar olduğunu ve Electroneum coinin nereden alacağınıza dair bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Electroneum nereden alınır?

28 Eylül ve öncesinde yaşadığı artış ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteren Electroneum coini aynı gün değeri olarak 0,023264 Dolar üzerinden işlem görmektedir. Özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan bu coinin piyasa değeri olarak ise 187,86 Milyon Dolarlık bir değerinin bulunduğunu belirtelim.

Piyasada arz olarak ise ETN 8,00B olarak yer almaktadır. 21 Eylül ile 28 Eylül tarihleri arasında değerine %209,74 oranında bir artış göstererek yatırımcılarının çok ciddi anlamda değer kazanmasını sağlamaktadır. Ancak Electroneum coinin grafik bilgilerinden yola çıkarak ve nasıl bir yatırım aracı olduğuna bakarak sizlerde yatırım yapmadan önce iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

Electroneum coini almak istediğini zaman ise sadece tek bir borsa üzerinde şu an için işlem gören bu coin Cryptopia borsası üzerinde yatırımcıların hizmetine sunulmaktadır.

CEVAP VER