Bitcoin fiyat grafiği 2018

0
2359
Bitcoin fiyat grafiği 2018
Bitcoin fiyat grafiği 2018

Kripto para birimleri arasında en değerli olan Bitcoin, birçok yatırımcının son zamanlarda yine dikkatini çekme başarısı gösterdi. Değeri 2019 yılının Nisan ayının ortalarında yeniden artışa geçen bu sanal para biriminin fiyatı 10 Bin Dolar civarında işlem görmeye başladı. Özellikle 2017 yılının sonlarına doğru yakaladığı yükseliş ile değeri 20 Bin Dolara yaklaşan bu para birimine yatırım yapmak isteyen kişilerin merak ettiği Bitcoin fiyat grafiği 2018 hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizlere buradan paylaşmak istiyoruz.

2017 Eylül ayı grafiği

2017 yılının Eylül ayı içerisinde fiyatı 4 Bin Dolar civarında olan sanal para birimi Bitcoin özellikle Ekim ayının sonlarına doğru % 50 oranında bir artış göstererek 6 Bin Dolar civarında işlem görmeye başladı. Bu süre içerisinde oldukça fazla değer kazanan bu sanal para biriminin değerinin zirve yaptığı ay ise 2017 yılının Aralık ayında oldu.

2017 Bitcoin Aralık ayı grafiği

Grafik bilgilerinden yola çıktığımız bu sanal para birimi Bitcoin’in özellikle 19 Bin Dolar civarında değer kazandığı bu ay, şimdiye kadar en yüksek değerde karşımıza çıkan ay olarak dikkat çekti. Bitcoin özellikle son zamanlarda kazandığı bu değer ile dikkatleri üzerine çekme başarısı göstererek ciddi bir değer kazanarak yatırımcıların bu para birimine yüklenmesini sağladı.

2018 Yılı Bitcoin Nisan ayı grafiği

2018 yılı içerisinde çok sert düşüşler yaşayan ve değeri 6 Bin Dolara kadar düşen bu sanal para biriminin özellikle Nisan ayından sonra çok sert bir şekilde yeniden yükselişe geçmesi Bitcoin’e olan güvenin yeniden ortaya çıkmasına neden oldu. Sizlerde Bitcoin fiyat grafiği hakkında merak ettiğiniz bilgileri almak için sitemizde bulunan güncel Bitcoin haberlerini takip edebilirsiniz.

CEVAP VER