2018 Haziran’da çıkacak olan coinler

0
1031
2018 de çıkacak olan coinler
2018 de çıkacak olan coinler

2018 yılının Haziran ayı içerisinde karşımıza çıkması beklenen coinler hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz. 2018 Haziran’da çıkacak olan coinler ve bu coinlerin alt yapıları hakkında merak edilen detayları açıklamak istiyoruz.

2018 Haziran’da çıkacak olan coinler hangileri

7 Haziran 2018’de çıkacak olan coinler

Aramco Coin 7 Haziran’da karşımıza çıkacak olan coinler arasında yer almaktadır. Sembol olarak kendisine ARM tercih eden bu coin Finans alanında hizmet vermektedir.

SafeCrypt coini de 7 Haziran’da karşımıza çıkacak olan coniler arasında yer almaktadır. Sembol olarak karşımıza SFC olarak çıkacak olan bu coinin Finans kaynaklı bir coin olduğunu belirtmek istiyoruz.

Fox Trading coini de Haziran 2018’de karşımıza çıkacak olan coinlerden bir tanesi. Sembol olarak ise FOXT ile karşımıza çıkan bu coinin Finans üzerine kurulu bir sanal para birimi olduğunu belirtmek istiyoruz.

Son olarak ise çıkacak olan coin Otppay coin. Sembol olarak ise karşımıza OTP olarak çıkacak olan bu coin Finans alt yapısı ile yatırımcıların karşısına çıkmaktadır.

CEVAP VER