Zilliqa nereden alınır, ne kadar?

0
1129
Zilliqa
Zilliqa

Sanal para birimleri arasında 34. sırada yer alan ve değeri son zamanlarda ciddi bir şekilde artan Zilliqa coini hakkında kullanıcıların merak ettiği bütün soruların cevaplarını bu yazımızda sizlere açıklamak istiyoruz. Son yıllarda giderek genişleyen sanal para birimlerinin çeşitliliği arasında yatırımlarını bu para birimine yapmak isteyenlerin merak ettiği soruların cevaplarını sizlere buradan açıklayalım.

Zilliqa nereden alınır?

Sanal para birimi olarak bu coini almak isteyen yatırımcıların şu an için sadece Synthetic borsası üzerinden yatırım yapma şansları bulunmaktadır. Bu yüzden de sizlerin bu konuda yatırım olarak Zilliqa almak istediğiniz zaman bu borsa üzerinden Zilliqa coini alma şansınızın bulunduğunu belirtmek istiyoruz.

Sembol olarak ise Zilliqa coininin ZIL sembolü ile yatırımcıların karşısına çıktığını belirtmek istiyoruz. Piyasa değeri olarak ise 265,59 Milyon Dolarlık bir arzı bulunmaktadır.

Zilliqa ne kadar, kaç dolar?

Zilliqa coini almak isteyen yatırımcıların bu coini almak istedikleri zaman 15 Ekim 2018 tarihinde ödeyecekleri tutar 0,035001 Dolar üzerinden işlem görmektedir. Değer olarak ise aynı gün içerisinde %1,70 oranında artış gösteren bu coinin grafik bilgilerinden yola çıkarak sizlerde coin hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER