Yoyow coin nereden alınır, nasıl alınır?

0
887
Yoyow
Yoyow

Sanal para borsalarının dikkat çeken coinleri arasında yer alan Yoyow coini hakkında merak ettiğiniz bütün detayları buradan bulabilirsiniz. Son zamanlarda yaşadığı artış ile yatırımcılarının yüzünü güldüren Yoyow hakkında merak ettiğiniz detayları bu makalemizde ele alalım.Yoyow coin nereden alınır, nasıl alınır? hakkında merak ettikleriniz.

Yoyow nereden alınır?

Sanal para borsaları üzerinden şu an için sadece Bitfinex üzerinden alma şansınızın bulunduğu bu coin son haftalarda yaşadığı artış ile yatırımcıların ciddi anlamda kazanç elde etmesini sağladı. Özellikle de piyasalara yeni çıkan coinler arasında dikkat çekme başarısı gösteren Yoyow coinin 5 Ocak itibariyle piyasa değerinin 0.5 Dolar civarında olduğunu belirtmek istiyoruz. Yakın zamanda diğer sanal para borsalarını da girmesi beklenen Yoyow coini hakkında merak edilen detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz. İşte Yoyow nereden alınır, nasıl alınır? Sorusunun merak ettiğiniz tüm cevapları.

Yoyow analizi

Alış ve satış değerleri 5 Ocak 2018 itibariyle 0.503 Dolardan satılan Yoyow coini alış olarak ise 0.506 Dolar civarından işlem görmektedir. 52 haftalık kapanış periyoduna baktığımız zaman ise bu coinin 0.219 Dolar ile 0.549 Dolar arasında değişkenlik gösterdiğini belirtmek istiyoruz.

Hacim olarak şu an için 18.850.583 Dolar piyasa hacmi bulunmaktadır.

Bitfinex dışında diğer borsalarda da yakın zamanda işleme başlayacak olan Yoyow son haftalarda % 100 üzerinde artış yaşayarak dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi.

CEVAP VER