Walton (WTC) Kripto Para nedir? Walton nereden nasıl alınır?

0
1310
walton coin

Sanal para incelemelerinde bugün sizlere Walton (WTC) coini hakkında merak ettiğiniz bilgileri vermek istiyoruz. Son zamanlarda dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteren Walton (WTC) coinini nereden alabilirsiniz ve nasıl alırsınız? Bu soruların cevaplarını buradan açıklamak istiyoruz.

Walton (WTC) nedir?

Sanal para birimleri arasında yer alan Walton (WTC) coini özellikle market değeri ile ilk 35. coin arasında kendisine yer bulmaktadır. Sembol olarak WTC ile karşımıza çıkan bu para birimini almak için kullanacağınız borsaları buradan açıklamak istiyoruz.

Walton (WTC) nereden alınır?

Walton (WTC) coini almak için şu an tek borsa üzerinden alma şansınız bulunmaktadır. OKEx borsası üzerinde yatırımcıların hizmetine sunulan bu para biriminin değeri 7 Şubat itibariyle ciddi anlamda değer kazanarak kullanıcıların yatırım yapması için oldukça müsaittir.

Walton (WTC) borsa
Walton (WTC) borsa

Walton (WTC) nasıl alınır?

Öncelikli olark OKEx borsası üzerinde bir üye hesabınızın olması gerekmektedir. Buradan yapacağınız işlemlerde Walton (WTC) alarak sizlerde yatırım amacıyla kullanabilirsiniz. Bunun dışında merak ettiğiniz diğer detaylar için Türk borsalarından alacağınız BTC’leri OKEX üzerine göndererek buradan işlem yapabilirsiniz.

Walton (WTC) ne kadar, kaç dolar?

7 Şubat 2018’de kaleme aldığımız bu yazımızda Walton (WTC) coinin değeril 23.44 Dolar olarak işlem görmektedir. Aynı gün içerisinde değeri %7.32 oranında artan bu para biriminin 1 Şubat ile 7 Şubat arasında değeri % 44’lük bir artış ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Walton (WTC) borsa
Walton (WTC) borsa

CEVAP VER