VeChain (VEN) nedir? VeChain (VEN) nereden alınır, nasıl alınır?

0
918
VeChain (VEN)
VeChain (VEN)

VeChain (VEN) coini hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Özellikle buradan yapacağımız açıklamaların yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemesi gerektiğini belirtmek istiyoruz. İşte VeChain (VEN) coinin detayları.

VeChain (VEN) nedir?

Sanal para birimi olarak 19 Ocak 2018 tarihinde en değerli 22. para birimi olma özelliğini gösteren VeChain (VEN) coini tedarik zinciri olarak piyasalara sürülen bir para birimidir. Farklı bir taban kullanarak yatırımcılarını her türlü riske karşı koruyan VeChain (VEN) coinin almak için merak ettiğiniz nasıl alınır ve nereden alınır sorularının cevaplarını sizlere açıklamak istiyoruz.

VeChain (VEN) nereden alınır?

Şu an için 3 farklı yabancı borsa üzerinde işlem gören VeChain (VEN) coinin almak için aşağıda yer alan tabloları kullanabilirsiniz. Özellikle de Türk borsaları üzerinde henüz satışı bulunmayan bu coini temin etmek için Gate.io , Luqui ve HitBTC borsalarında işlem piyasası bulunmaktadır.

VeChain (VEN) nereden alınır
VeChain (VEN) nereden alınır

VeChain (VEN) nasıl alınır?

Yukarıda yer alan sanal para borsalarına giriş yaparak VeChain (VEN) coinin kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Özellikle yakın zamanda diğer borsalar üzerine de girmesi beklenen bu coinin 19 Ocak 2018 tarihinde bulunan fiyatı ise 6.0780 Dolar üzerinden işlem görmektedir.

1 VeChain (VEN) coini ne kadar, kaç dolar?

Anlık olarak çok fazla değişkenlik gösteren bu coinlerin 19 Ocak 2018 fiyatının 6.0780 Dolar olduğunu belirtmek istiyoruz.

VeChain (VEN) nasıl alınır fiyatı
VeChain (VEN) nasıl alınır fiyatı

CEVAP VER