Stratis (STRAT) coin nedir? Stratis (STRAT) nereden alınır nasıl alınır?

0
954
Stratis (STRAT) coini

Kripto para piyasalarında yer alan Stratis (STRAT) coinin merak ettiğiniz tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça popüler olan paralar arasında gelen Stratis (STRAT) coini nedir? Stratis (STRAT) nereden , nasıl alınır? sorularının cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Stratis (STRAT) coini nedir?

Sanal para birimi olarak karşımıza çıkan bu coini hakkında yatırım yapmak için Stratis (STRAT) coininin anlaşmalı olduğu kurumları ve anlaşma yapmak için ne gibi hamleler yaptığını araştırmanız gerekmektedir. Bu yüzden de bu coini almak isteyenlerin nereden alacaklarına dair bilgiler vermek istiyoruz.

Stratis (STRAT) nereden alınır?

2 farklı sanal borsa üzerinden alma şansınızın olduğu Stratis (STRAT) coinin sadece HitBTC ve Livecoin siteleri üzerinden alma fırsatınız bulunmaktadır. Şimdilik bu iki borsa üzerinde işlem gören bu coinin geleceği dair yatırımları konusunda henüz bir fikir paylaşmak istemiyoruz. Ancak sizlere bu konuda yapacağımız araştırmaları yakın zamanda buradan açıklamak istiyoruz.

Stratis (STRAT)
Stratis (STRAT)

Stratis (STRAT) nasıl alınır?

Stratis (STRAT) coini almak için öncelikli olarak yapmanız gereken HitBTC ve Livecoin borsalarından kendinize sanal bir cüzdan hesabı açmanız gerekmektedir. Bunun içinde bu borsalarda açmış olduğunuz hesaplar ile birlikte Stratis (STRAT) coinini alma fırsatını bulmuş olacaksınız. Türk borsaları üzerinde henüz satışı bulunmayan bu coini almak için öncelikli olarak Türk borsaları üzerinden almış olduğunuz Bitcoinleri yani BTC’lerinizi bu sitelere aktarma işlemini yaparak kısa süre içerisinde Stratis (STRAT) coinini alma şansını bulmuş olacaksınız.

Stratis (STRAT) analizi

24 Ocak 2018 tarihi itibariyle değeri 12.1100 Dolar olan bu coin aynı gün içerisinde % 0.800 oranında bir artış göstermektedir. Ancak çok anlık dalgalanmalar yaşayan bu coini alıp almama konusunda iyi bir araştırma yapmanızı sizlere öneriyoruz.

CEVAP VER